Najnowsze fotki, które są raz po raz publikowane w mediach społecznościowych Esmeraldy Godlewskiej niezmiernie cieszą fanów kobiety. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka znajduje się w pełni szczęścia u boku nowego partnera. Fani w końcu mogli zobaczyć, jak wygląda tajemniczy mężczyzna o imieniu Mikołaj.

Esmeralda Godlewska od momentu pojawienia się w sieci wraz ze swoją siostrą narobiły wielkiego szumu. Kobiety stały się popularne nie tylko ze względu na ekstrawagancki i przyciągający uwagę wygląd, ale także poprzez odwagę w śpiewaniu coverów znanych utworów zważywszy na brak talentu wokalnego.

W końcu jest szczęśliwa!

Esmeralda Godlewska nie poradziła sobie z ogromną popularnością i hejtem w sieci, przez co kilka lat zmagała się z problemami natury psychicznej. Ponadto, kobieta także przybrała trochę kilogramów i jak sama wspominała - czuła się okropnie. Teraz regularnie ćwiczy i jest na diecie odchudzającej.

Okazuje się, że wraz z metamorfozą sylwetki zmianie uległ także status gwiazdy kobiety, gdyż od niedawna jest w związku z mężczyzną o imieniu Mikołaj. Ostatnio podzieliła się z fanami tym, jak poznała mężczyznę - ten fakt może zaskoczyć!

- Spotkaliśmy się w sklepie spożywczym, gdy niechcący trącił mój wózek, w którym rozbiły się jajka. Zaproponował, że je odkupi i zrobi lepsze drugie wrażenie, zapraszając mnie na kawę... To wszystko jest jeszcze bardzo świeże. Nie chcę zapeszać, ale jestem szczęśliwa - mówi Esmeralda.