Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej znanych bloggerek w Polsce, Jessici Mercedes właśnie ujrzały światło dzienne. Niedawno kobieta rozstała się ze swoim partnerem, który jak się okazuje... nie ubolewa nad tym faktem, lecz imprezuje z koleżankami! Co na to bloggerka? Fanki bardzo ją pocieszają i wspierają w tym trudnym czasie.

Jessica Mercedes bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i uznanych bloggerek w mediach w Polsce. Kobieta była jedną z pierwszych, które zaczęły zarabiać na prowadzeniu bloga i mediów społecznościowych. Oprócz niej w podobnym czasie karierę zaczęły robić takie gwiazdy jak Maffashion, Deynn czy Kasia Tusk.

O kobiecie zrobiło się jeszcze głośniej wtedy, gdy otworzyła swoją markę odzieżową i okazało się, że sprzedawane przez nią rzekomo szyte w Polsce produkty o najwyższej jakości były tak naprawdę... tanimi koszulkami ze zmienioną metką! Po tej aferze wizerunek celebrytki nieco się pogorszył, lecz mimo to wyszła na prostą - ciągle mogła liczyć na wsparcie swojego chłopaka - Kuby Karasia, z którym ostatnio się rozstała, po ponad 3 latach związku!

Kuba Karaś nie wygląda na smutnego!

Jak wynika z najnowszych fotek w sieci, Kuba Karaś nie rozpacza po rozstaniu z bloggerką, gdyż już imprezuje w znanym warszawskim klubie z pięknymi koleżankami, podczas gdy Jessica nie ukrywa swojego smutku. Fanki mocno ją wspierają!