Całkiem nowe informacje dotyczące należącej do najpopularniejszych i najbardziej uznanych gwiazd, Barbary Kurdej – Szatan właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że znana aktorka odrzuciła propozycję pracy w popularnej śniadaniówce. Powód może zaskoczyć wiele osób.

Barbara Kurdej – Szatan to postać, którą zna niemalże każdy. Kobieta zadebiutowała w reklamie znanej sieci komórkowej, po czym otrzymała ogromne ilości kolejnych propozycji aktorskich i od razu została pokochana przez tłum fanów.

Po niedawnej aferze dotyczącej wygłoszenia opinii na temat Straży Granicznej wizerunek Barbary Kurdej – Szatan dość mocno ucierpiał, a kolejne kontrakty z gwiazdą zostały rozwiązywane.

Ostatnio jednak celebrytka wychodzi na prostą i niebawem wraz z Przemysławem Kossakowskim zacznie prowadzić nowy program w stacji TTV - “Project Cupid”. Okazuje się, że jakiś czas temu otrzymała także inną, dużą propozycję, którą odrzuciła! Dlaczego?

Odrzuciła propozycję od znanej śniadaniówki!

Barbara Kurdej – Szatan otrzymała propozycję prowadzenia “Dzień Dobry TVN”, lecz nie przyjęła owej oferty, co może dziwić. Wszystko dlatego, że kobieta chcę być nadal uważana jako aktorka, a nie prezenterka.

- W pewnym momencie było tak, że chyba trochę już nie wiadomo było, czy jestem bardziej prezenterką, czy bardziej aktorką. (...) chodziło mi tylko o mnie, o mój odbiór i o tę granicę, która mogłaby się jakoś tam przesunąć nie w tę stronę. – wyznała.