Najnowsze, skrywane latami materiały przedstawiające ostatnie chwile księżnej Diany właśnie zostały opublikowane w mediach. To ostatnie fotografie członkini królewskiej rodziny. Wraz z partnerem wyglądali na bardzo szczęśliwych - nic nie zapowiadało tak tragicznego końca tego dnia...

Brytyjska rodzina królewska od zawsze owiana jest tajemnicą oraz wieloma, kontrowersyjnymi i zaskakującymi wydarzeniami, których szczegóły wypływają na światło dzienne raz po raz od wielu lat. Sprawia to, że Sussexowie znajdują się w centrum zainteresowania mediów oraz społeczeństwa na całym świecie.

Ostatni dzień sierpnia 1997 roku zapisał się w kartach historii Wielkiej Brytanii jako jeden z najgorszych i najbardziej smutnych dni. Odejście księżnej Diany wraz ze swoim partnerem wstrząsnęło nie tylko Brytyjczykami, ale niemalże całym światem. Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co przytrafiło się młodym zakochanym.

Nic nie zapowiadało tragedii...

Tego tragicznego dnia księżna Diana wraz z partnerem, Dodim Al - Fayedem spędzili wspaniały wieczór w hotelu ojca Al- Fayeda. Wspólnie zjedli kolację, po czym zamierzali udać się do apartamentu mężczyzny. Z racji, że przed budynkiem zebrał się znaczny tłum fanów, postanowili wyjść tylnym wyjściem.

Ostatnie fotki z hotelu pokazują, w jak dobrym byli nastroju, nic nie zapowiadało, że już niebawem wydarzy się prawdziwa tragedia...

Księżna Diana / viva.pl