Całkiem nowe, nieznane dotychczas nikomu informacje dotyczące Ewy Bem mogą zdziwić wiele osób. Okazuje się, że po odejściu ukochanej córki kobieta zaprzyjaźniła się z Krystyną Przybylską. Z nikim nie dogaduje się tak dobrze – panie rozumieją się bez słów i są niesamowitym wsparciem dla siebie...

Ewa Bem od kilku lat pogrążona jest w żałobie po śmierci córki, Pameli Bem - Niedziałek. Kobieta zmarła w roku 2017 mając zaledwie 38 lat – niestety, przegrała walkę z chorobą po tym, jak wykryto u niej guza mózgu. Córka Ewy Bem pozostawiła na świecie męża oraz synka.

- Gdy córka odeszła, przeżyliśmy kolejne etapy żałoby. Niedowierzanie, żal, rozpacz, złość, a nawet wściekłość. W końcu przyszło też poczucie ulgi, że Melunia już nie będzie cierpiała. Krótką chwilę miałam nadzieję, że i dla mnie cierpienie się skończy. - wyznała Ewa Bem.

Po śmierci córki zaprzyjaźniła się z Krystyną Przybylską

Krystyna Przybylska jest matką zmarłej w roku 2014 popularnej i uwielbianej przez tysiące Polaków aktorki, Anny Przybylskiej. Podobnie jak w przypadku Ewy Bem, przeżywała ogromną stratę i cierpienie po stracie dziecka i to właśnie połączyło kobiety.

Bem i Przybylska rozumieją się bez słów i są dla siebie ogromnym wsparciem. Mimo upływu lat od odejścia ich córek kobiety dalej się przyjaźnią i wspominają wspaniałe chwile z dziećmi.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT