Najnowsze informacje dotyczące jednej z nieco zapomnianych już giwazd właśnie ujrzały światło dzienne. Nowe fotki lubianej kiedyś aktorki, Bridget Fondy są zaskakujące. Od kiedy zrezygnowała z kariery wygląd aktorki bardzo się zmienił. Fani stają w obronie gwiazdy – o co tu chodzi?

Bridget Fonda to postać znana głównie starszemu pokoleniu. Kobieta pochodzi z aktorskiej rodziny, zatem jej kariera w Hollywood nie wzbudzała zdziwienia.

Aktorka zdobyła ogromną popularność i mnóstwo fanów dzięki zagraniu w takich hitach, jak “Ojciec Chrzestny III”, “Jackie Brown” czy “Pocałunek smoka” - lecz poza umiejętnościami aktorskimi zdobyła wielu sympatyków przez niezwykle atrakcyjny wygląd. Bridget Fonda była piękną kobietą z nienaganną sylwetką.

W roku 2009, czyli mając 38 lat zdecydowała, że porzuci aktorstwo na rzecz rodziny. Od tamtej pory w mediach pojawia się rzadko, lecz jej najnowsza fotka pokazuje, że aktorka mocno się zmieniła.

Fani broną swojej idolki!

Amerykańskie tabloidy zamieściły najnowszą fotkę Fondy, na której widać, że kobieta wygląda zupełnie inaczej, a tę zmianę w czasopiśmie opatrzono niezwykle przykrym tytułem "dramatycznego odejścia od niegdyś ultraefektownego wizerunku”, za który oburzyli się fani.

- Dajcie jej spokój. Zrobiła swoje w Hollywood i zasługuje na szacunek. Wygląda świetnie i wierzę, że jest bardzo szczęśliwa. - brzmi komentarz jednego z fanów.