Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo robi w sieci prawdziwą furorę! Rodzinna sielanka trwa w najlepsze - widać, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi!

Cristiano Ronaldo to niekwestionowana gwiazda sportu - należący do czołówki najlepszych i najbardziej utalentowanych piłkarzy na całym świecie sportowiec od lat stanowi ogromną inspirację dla milionów osób, nie tylko ze względu na wybitne osiągnięcia sportowe, ale także priorytety w życiu i styl bycia.

Mężczyzna od dawna udowadnia, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Pomimo wielu obowiązków związanych z karierą zawsze znajdzie czas na to, aby spędzić czas z partnerką oraz dziećmi, a także co jakiś czas zapewnić im wspaniałe wakacje.

Ta fotografia podbija serca!

Najnowsze z opublikowanych zdjęć pokazuje rodzinną sielankę Ronaldo na wakacjach w malowniczym Dubaju. Są tam wszyscy - zarówno sam piłkarz, jego partnerka Georgina Rodriguez oraz czwórka dzieci. Ponadto, u kobiety już można zauważyć ciążowe krągłości - para pochwaliła się bowiem jakiś czas temu, że spodziewają się bliźniąt.

Fani są wręcz zachwyceni tym obrazkiem - widać, że wszyscy są niezwykle szczęśliwi!