Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych właśnie ujrzały światło dzienne. Krzysztof Ibisz w pełni szczęścia u boku ukochanej. Para wspólnie relaksuje się na zajęciach medytacji! Wyglądają razem na bardzo zadowolonych! Kim jest żona dziennikarza?

Krzysztof Ibisz bez cienia wątpliwości należy do najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobistości polskiego show – biznesu od wielu lat. Mężczyzna zadebiutował na szklanym ekranie już wiele lat temu, a jego kariera nie gaśnie po dziś dzień, wręcz przeciwnie – prezenter staje się coraz bardziej znany i otrzymuje sporo propozycji od producentów.

Mężczyzna aktualnie przede wszystkim prowadzi wszelkie imprezy czy programy, gdyż jest profesjonalistą w owej dziedzinie. Krzysztofa Ibisza już od wielu lat można zobaczyć w roli prowadzącego imprezy sylwestrowe czy inne, masowe wydarzenia.

W końcu odnalazł prawdziwą miłość!

W życiu prywatnym związany był z Anną Zajdler, potem zaś z Anną Nowa – Ibisz, lecz owe związki niestety nie zakończyły się dla niego pomyślnie.

Przez dłuższy czas nie mógł odnaleźć drugiej połówki, lecz w 2020 roku poznał o wiele lat młodszą modelkę, Joannę Kudzbalską, która okazała się dla niego bratnią duszą. Para w zeszłym roku pobrała się i od czasu do czasu publikuje wspólne fotki – ostatnia pokazuje, że wybrali się na sesję medytacji. Wyglądają na szczęśliwych!

Krzysztof Ibisz / instagram: krzysztof_ibisz_officialJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT