Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych i uznanych dziennikarzy w Polsce. Okazuje się, że niebawem media usłyszą o kolejnym rozwodzie w krajowym show – biznesie. Związek dziennikarza rozpada się po ponad dwudziestu latach... O kim mowa?

Jak powszechnie wiadomo, rozwody w świecie gwiazd zdarzają się nad wyraz często. Niestety, wpływ na to ma ogromna rozpoznawalność danej osoby oraz częsty kontakt z innymi osobami, które bardzo chciałyby znaleźć się w życiu owego celebryty. Wiele osób przez to odczuwa ciągłą chęć poznawania nowych osób oraz doznawania nowych wrażeń, bowiem nie od dziś wiadomo, że sam proces poznawania nowych osób jest niezwykle ciekawy.

Okazuje się, że niebawem w mediach Polacy usłyszą o kolejnym rozwodzie... Tym razem próby czasu nie przetrwało małżeństwo popularnego dziennikarza, Macieja Orłosia.

Byli razem ponad dwadzieścia lat!

Maciej Orłoś z Joanną Twardowską stanęli na ślubnym kobiercu pod koniec lat 90. I przez wszystkie wspólne lata doczekali się dwójki potomstwa. Niestety, małżeństwo nie przetrwało, a dziennikarz wyprowadził się już jakiś czas temu.

To była ciężka, ale wspólna decyzja. Maciej już kilka miesięcy temu wyprowadził się z ich mieszkania wyznaje znajomy rodziny.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT