Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych i uznanych polskich skoczków narciarskich właśnie wyciekły do mediów. Piotr Żyła, który objęty był izolacją domową właśnie otrzymał kolejny wynik testu na obecność koronawirusa. Od tego ważą się jego dalsze losy związane z karierą. Czy pojedzie na igrzyska olimpijskie? Teraz już wszystko wiadomo...

Piotr Żyła to postać, która znana jest niemalże wszystkim - zarówno młodszym, jak i starszym sympatykom zimowych sportów. Mężczyzna od wielu lat należy do najlepszych w kraju godnie reprezentując Polskę w kolejnych konkursach czy zawodach.

Już niebawem, bo 4 lutego w Pekinie rozpoczynają się wyczekiwane przez wielu Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022, na których zjawią się najlepsi z całego świata po to, aby toczyć zawziętą walkę o upragnione medale.

Niestety, pandemiczna rzeczywistość, z którą zmagamy się od prawie dwóch lat stanowi dla wszystkich wielki znak zapytania - wśród osób, których obecność na olimpiadzie była niepewna znalazł się Piotr Żyła.

Otrzymał dwa kolejne wyniki testu... Teraz już wszystko wiadomo

Piotr Żyła przebywał na izolacji domowej po tym, jak dowiedział się, że zachorował na koronawirusa. Ostatnio jednak zamieścił wspaniałą wiadomość - najnowsze dwa wykonane testy były negatywne! Oznacza to, że pojedzie na Olimpiadę!

- Jupi dwa negatywne. I jestem gotowy do skakania. - napisał Żyła.