Najnowsze informacje dotyczące rodziny Tusków mogą mocno zdziwić wiele osób. Okazuje się, że między Donaldem Tuskiem a jego córką trwa zacięta rywalizacja! Kasia Tusk na razie znajduje się na przegranej pozycji. Fani spekulują, kto wygra pojedynek! O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Tusków od lat uważana jest za najbardziej popularną i lubianą rodzinę w Polsce. Polityk ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. O Donaldzie Tusku w mediach nieco przycichło wtedy, kiedy opuścił politykę krajową, lecz kiedy kilka miesięcy temu ogłosił wielki powrót, nastąpiło ponowne spore zainteresowanie mężczyzną ze strony Polaków i mediów.

Wielka rywalizacja – kto wygra?

Nie od dziś wiadomo, że Przewodniczący Platformy Obywatelskiej i szef Europejskiej Partii Ludowej od wielu lat bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku postanowił wystawić na aukcję przedmiot, z którym był mocno związany przez długi czas - swoją hulajnogę, którą poruszał się po Brukseli oraz spotkanie z politykiem.

Córka polityka, Kasia Tusk także wystawiła na aukcję możliwość spotkania, a także trzydniowy pobyt w hotelu Sofitel Grand Sopot.

Aktualnie hulajnoga jest wyceniona na 90 tysięcy złotych, oferta Kasi Tusk zaś na 15 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że ów pojedynek wygra raczej polityk.