Najnowszy wywiad, który został przeprowadzony z popularnym aktorem, Pawłem Małaszyńskim porusza do granic możliwości. Mężczyzna opowiada o historii jego miłości, która jest wręcz nieprawdopodobna. Aktor radzi, jaka jest recepta na udany i wieloletni związek - chyba wszyscy chcieliby ją poznać!

Paweł Małaszyński bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej lubianych i szanowanych aktorów w polskim kinie. Mężczyzna zyskał ogromne ilości fanów przede wszystkim dzięki swoim umiejętnościom aktorskim, ale nie tylko. Fani uwielbiają go także za to, że jest prostym, zwykłym człowiekiem, który nie wykorzystuje przesadnie swojej popularności.

Aktor rzadko pojawia się na medialnych imprezach, ściankach, a najważniejszą dla niego wartością jest rodzina i prywatność, której mocno broni. To właśnie dlatego zaskarbił sobie sympatię wielu osób.

Piękna historia związku!

Ostatnio aktor w jednym z udzielnych wywiadów wyznał, jak wygląda historia jego związku z tancerką, Joanną Chitruszko. Para jest ze sobą już od 27 lat, a udany związek małżeński tworzą od 2002 roku.

Para chodziła ze sobą do jednej szkoły podstawowej, a potem do liceum – i to właśnie w szkole średniej aktor zaczął wysyłać młodej dziewczynie sygnały, które z początku... ignorowała! Szybko jednak przekonał do siebie kobietę i tak tkwią w szczęśliwym związku od lat. Jaka jest jednak recepta na udane małżeństwo? Niestety, aktor twierdzi, że nie ma takiej!

- Nigdy nie było, nie ma i chyba nie będzie takiej recepty. Połączenie silnych osobowości generuje konflikty. Trzeba wciąż na nowo uczyć się odpowiednio dopełniać i uzupełniać, by nie zwariować. - powiedział aktor.