Całkiem nowe informacje dotyczące najwybitniejszego piłkarza w Polsce, a także jednego z najlepszych na świecie - Roberta Lewandowskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że menedżer Roberta Lewandowskiego, o którym do dziś niewiele było wiadomo jest Izraelczykiem. Kim jest Pini Zahavi?

Robert Lewandowski jest postacią, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Mężczyznę znają zarówno młodzi, jak i starsze pokolenia. Najwybitniejszy polski piłkarz stanowi inspirację nie tylko w kraju rodzinnym, ale także na całym świecie.

Piłkarz od samego początku swojej kariery wzbudzał ogromny podziw wśród kibiców piłki nożnej, ale nie tylko – jest darzony szacunkiem również przez osoby, które nie są sympatykami tej dyscypliny sportowej. Sportowiec zdobył swoje uznanie także dzięki ogromnej przedsiębiorczości, zaradności, a także temu, że na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę.

Kim jest menedżer Roberta Lewandowskiego?

Do roku 2018 menadżerem piłkarza był ceniony w środowisku sportowym Cezary Kucharski, od tamtego momentu zaś niewiele osób wiedziało, kto jest nowym agentem Lewandowskiego. Okazuje się, że jest to Izraelczyk – Pini Zahavi.

Pini Zahavi jest niezwykle uznanym menedżerem piłkarzy na całym świecie, a na swoim “koncie” ma wiele znanych nazwisk, jak Rio Ferdinand, Yakubu Aiyegbeni czy Kylian Mbappe.