Najnowsze zdjęcia, które ostatnio pojawiły się w mediach społecznościowych jednej z najbardziej znanych osobistości w branży gastronomicznej, Anny Starmach są niesamowite! Gwiazda pokazała coś, z czego jest bardzo dumna. Od dawna na to czekała. Fani nie mogą wyjść z podziwu! O czym mowa?

Anna Starmach jest postacią znaną niemalże każdemu. Mimo iż jeszcze kilka lat temu kobieta nie była znana w show – biznesie, tak jednak do tego świata wkroczyła nagle, niespodziewanie oraz pewnym krokiem. Kobieta od dawna prowadziła swojego bloga kulinarnego, lecz nie przynosiło jej to aż takiej popularności.

Wszystko uległo ogromnej zmianie po udziale w popularnej śniadaniówce “Dzień Dobry TVN”, gdzie zorganizowano konkurs kulinarny. Tam przygotowane przez nią potrawy od razu zostały zauważone i wyróżnione, a Anna Starmach bezkonkurencyjnie zajęła pierwsze miejsce. Dzięki temu uzyskała posadę jurora w programach MarterChef oraz Masterchef Junior oraz owe stanowisko piastuje po dziś dzień.

Sielanka trwa w najlepsze!

Nietrudno zauważyć, że kariera Anny Starmach rozwija się w dobrym kierunku. Poza tym jednak kobieta nie może narzekać na życie prywatne, gdyż jest w szczęśliwym związku i ma dwójkę dzieci. Ostatnio pokazała coś, na co długo czekała. Jej 3-letnia córka Jagna wreszcie ma taką długość włosów, że kobieta może zaplatać jej warkocze!

Anna Starmach / instagram: ania_starmach