Całkiem nowe informacje dotyczące Kingi Rusin, niegdyś jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek i dziennikarek telewizyjnych w Polsce właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta napisała dla fanów noworoczne życzenia prosto z serca. Mimo iż były krótkie, to bardzo odważne i wymowne.

Kinga Rusin jest postacią znaną niemalże wszystkim. Kobieta przez wiele lat kariery w mediach zyskała tysiące fanów - niektórzy wraz z biegiem wydarzeń ją opuścili, inni zaś w dalszym ciągu z zapartym tchem śledzą jej poczynania w sieci.

Mimo iż przez te wszystkie lata dziennikarka cieszyła się uznaniem i szacunkiem, tak jednak afera w mediach społecznościowych, która miała miejsce ponad roku temu wiele zmieniła, co negatywnie wpłynęło na wizerunek gwiazdy. Miało to tak duży wpływ na jej karierę, że w roku 2020 postanowiła odejść z telewizji i wyjechać z kraju.

Przez wiele miesięcy wraz z partnerem przebywała w malowniczych Malediwach, a jej źródłem dochodu była marka kosmetyczna, którą prowadzi od lat.

Odważne życzenia - fani są pod wrażeniem

Kobieta z okazji Nowego Roku postanowiła podzielić się swoimi refleksjami i złożyła nietypowe życzenia.

- Wszystkiego Najlepszego i spełnienia wszelkich marzeń! Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej i drugiej zarazy! - brzmią życzenia.

Fani jednogłośnie zauważyli, że celebrytka nawiązała tu nie tylko do pandemii, ale także do rządzących w kraju, których niejednokrotnie krytykowała.