Całkiem nowe informacje dotyczące znanej aktorki, Anny Samusionek. Kobieta w Nowy Rok postanowiła zrobić coś zupełnie nietypowego. Fani nie spodziewali się, że spędzi ten dzień w takim miejscu, są pod wrażeniem. Dokąd udała się zatem aktorka?

Anna Samusionek jest jedną z bardziej uznanych gwiazd polskiej sceny teatralnej i kinowej od lat. 50 – letnia aktorka swój debiut przeżywała już na początku lat 90. Ubiegłego wieku – swoje pierwsze aktorskie kroki stawiała na deskach teatru, a w roku 1996 zaś odbył się jej debiut na ekranie, zagrała bowiem w serialu “Ekstradycja”. Rok później zagrała w filmie pełnometrażowym i w ten sposób jej kariera nabrała tempa, a gwiazda otrzymywała coraz to więcej propozycji.

Kobieta zasłynęła z polskich produkcji, jak “Plebania”, “Na Wspólnej”, ale także “Och, Karol” czy “Labirynt świadomości”. Prywatnie aktorka bardzo o siebie dba, co pokazała na ostatnich zdjęciach.

Nowy Rok spędziła bardzo nietypowo!

Anna Samusionek w Nowy Rok weszła z przytupem. Kobieta postanowiła od samego początku zadbać o siebie i wybrała się na masaż endermologiczny, który polecany jest każdemu.

- Wczoraj zaliczyłam mój ukochany duet (…), czyli masaż endermologiczny i kriolifting twarzy, zrobiłam włosy, dziś brewki, bo postanowiłam, że ten nadchodzący 2022 przywitam w maksymalnie perfekcyjnej formie, na przekór okolicznościom. - brzmi opis do nagrania.