Grudzień to zdecydownaie wyjątkowy miesiąc dla nas wszystkich. Przygotowania do świąt już wkrótce ruszą pełną parą w wielu domach. Co nas czeka w ostatnich tygodniach 2021 roku? Zgodnie z horoskopem przygotowanym przez Interię będą miały miejsce wyjątkowe wydarzenia!

Baran

Baran może w grudniu cieszyć się doskonałą kondycją finansową, ale trzeba zachowac czujność w tej materii. W uczuciach powinien zachowac ostrożność, gdyż mając dużo energii moze zatracić wrażliwość. Samotne Barany mają szansę na wyjątkową miłośc!

W pracy będzie można się spodziewać samych dobroci, a kontakt baranów z pracownikami i szefostwem będzie doskonały. W kwestii zdrowia powinien zadbać bardziej o innych niż o siebie, gdyż może zarazić ich chorobą.

Byk

Byki czeka trudny miesiąc, szczególnie w kwestii zdrowia, któremu warto się bliżej przyjrzeć, gdyż organizm będzie dośc delikatny. W miłości harmonia i spokój, lecz samotne BYki powinny marzenia o znalezieniu miłości życia odsunać na dalszy czas.

W pracy lepiej uważać na łączenie spraw zawodowych z prywatnymi. Jednak Byki będą miały sporo energii, co zapewni im siłę do pracy, co przełoży sie na wyniki finansowe.

Bliźnięta

Bliżnięta będa miały bardzo dobry miesiąc, szczególnie te, które pozostają w związkach, gdyż ich partnerzy będą niemal uchylały im nieba. Będzie bardzo romantycznie bez większego wysiłku z ich strony. Samoitne Bliźnięta czeka satysfakcjonujący, acz przelotny romans.

W pracy lepiej uważać, gdyż osoby spod tego znaku będa miały w grudniu raczej cięty język. Jednak może się to okazac dla nich zbawienne, gdyż przełoży się na awans lub podwyżkę. Niestety, gorzej sytuacja wygląda za zdrowiem - trzeba będzie pilną uwagę przyłożyć do ewentualnych infekcji.

Rak

Raki czeka porządny zastrzyk gotówki i nowe wyzwania zawodowe. Niemal wszystko, co Raki postawią sobie za cel zawodowy zostanie wykonanie w stu procentach. W miłości osoby spod tego znaku będa się kierowć intuicją i wyczuwać, czego potrzebnuje partner. W związkach dużo ciepła i namiętności.

Samotne Raki nie będa wykazywać wielkiej inicjatywy do poznawiania nowych osób, co jednak nie oznacza, że nie będą mieć adoratorów. Zdrowie i kondycja w ich przypadku będą w grudniu wyśmienite. Warto jednak sie nie przemęczać.

Lew

W przypadku Lwów miesiąc będzie dość udany, szczególnie na jego koniec. Gdy mowa o uczuciach i życiu prywatnym warto zachowac spokój i nie wszczynać konfliktów. Święta upłyną w rodzinnym gronie, pełnym radości i ciepła. Samotne Lwy mają szansę na wielką miłość!

W pracy podobnie - pieniędzy nie będzie brakować, a kontakty zawodowe będa przebiegac więcej niż harmonijnie. Może czekać je również nagroda lub podwyżka. O Zdrowie nie ma się co martwić.

Panna

Grudzień dla Panien będzie pełen zaskoczeń. Warto uważać na nieplanowane wydatki i niezbyt trafione prezenty. W pracy Panny będa mówić, co myslą i zwracac uwage otoczenia na to, co jest nie w porządku w miejscu zatrudnienia. Może nawet dojść do ostrej wymiany zdań. Lepiej uważać na pieniądze w tym miesiącu.

W uczuciach panna odważą się na planowanie przyszłości, nawet w formalnym sensie. Rodzina i bliscy Panien będa mogli liczyć na szczególną uwagę. W kwestii zdrowia warto stawiać na wzmacnianie odporności.

Waga

Grudzień dla Wag będzie spokojny, harmonijny i skłoni do refleksji. W miłości Waga poczuje się pewnie, ale nie zapomni, jak ważne jest pielęgnowanie uczuć. Chwilowe tarcia szybko jednak zostaną wyjaśnione. Samotne Wagi moga poznać wielu ciekawych ludzi, robiąc na nich dobre wrażenie.

Wagi w grudniu zajma się swoimi finansami. Będa gotowe na duże zmiany i podejmowanie ryzyka. Wiele z nich może pomysleć o zmianie drogi zawodowej. Finansowo gruszień będzie dobrym miesiącem dla Wag, ale nie warto robić wielkich wydatków, raczej na inwestycje. Warto uważać na zdrowie i zrobić profilaktyczne badania.

Skorpion

Skorpiony moga liczyć na pozytywy w grudniu, ale trzeba zwrócić uwagę na przesadną waleczność w związkach. Uczuciowo będzie to trudny miesiąc, przeplatany gorącymi uczuciami i konfliktami. Samotne osoby spod tego znaku mają szansę na poznanie kogoś wartościowego w bardzo nietypowej sytuacji.

Skorpiony w pracy będa miały szansę naprawdę zabłysnąć, co przełoży się na ich finanse. Jednak większość z nich nie będzie szastać pieniędzmi, a postawi na oszczędności. Warto skupić sie przede wszystkim na zdrowiu, bo to może mocno kuleć. Trzeba spojrzeć na dietę i zadbać o aktywność.

Strzelec

Grudzień nie będzie należał do dobrych miesięcy, szczególnie zdrowotnie, ale w uczuciach Strzelce zaczną myśleć o ustatkowaniu się i powiekszeniu rodziny. Mimo tego, konflikty z partnerem będą częste przez różnice w podejściu do spędzania czasu. Samotne Strzelce muszą troche ograniczyć oczekiwania, gdyż grudzień nie przyniesie im nic dobrego.

Zawodowo na poczatku miesiąca Strzelce będą raczej refleksyjnie podchodzić do pracy, ale potem się mocno rozruszają. Finansowo dość stabilnie, ale lepiej nie wybierać się na swobodne zakupy. Zdrowie będzie natomiast kulało i moze wymagać zażywania leków.

Koziorożec

Grudzień dla Koziorożców będzie bardzo intensywny i warto zachować spokój zarówno w uczuciach, jak i w pracy. Nie wpłynie to jednak mocno na związek, a w pracy czekają spore sukcesy zawodowe. Finanse będa doskonałe, co sprawi, ze osoby spod tego znaku będa chętnie wydawać.

Warto odpocząć i się regenerować, ale zzdrowie nie będzie szwankować.

Wodnik

Grudzień dla Wodników będzie istną przeprawą zarówno zawodowo jak i zdrowotnie. Natomiast w uczuciach można liczyć na ożywczy powiew nowości. Pewne uczucie zacznie rozkwitać. Życie miłosne wejdzie na nowy poziom, co sprawi, że niektóre Wodniki zaczną myśleć o przyszłości bardzo powaznie. Samotne Wodniki moga liczyć na poznanie miłości życia!

Zawodowo przed Wodnikiem czekają liczne konflikty i spory i warto byc cierpliwym, gdyż nie potrwa to długo. Jesli chodzi o finanse to lepiej pozostać czujnym. Wodniki mogą zapaść na nieprzyjemne przeziębienie i infekcje układu oddechowego.

Ryby

Ryby w grudniu będą odnosić sukcesy na niemal każdym polu. W związkach niespotykana harmonia i spore dowody miłości. Niewyklucozne, że będa miały miejsce liczne wyjazdy, podczas których usłyszą wiążące deklaracje. Pomyślą o powiekszeniu rodizny lub zamieszkaniu wspólnie. Samotne Ryby powinny jednak uważać na to, w kim lokują uczucia.

W pracy Ryby będą miały w sobie potężnego ducha walki, który poprowadzi je do postarania sie o lepszą pozycję zawodową, trzeba jednak będzie udowodnić to ciężką pracą. Niektóre Ryby pomyślą o własnej firmie lub zmianie miejsca zatrudnienia. W kwestii zdrowia najdejdzie zmęczenie i przeproacowanie, więc koniecznie trzeba o to zadbac i pomysleć o lepszej diecie i suplementacji.

Horoskop, tarot/ YouTube @Dana Tarot
Horoskop, tarot/ YouTube @Dana Tarot

Jak informował portal "Życie Polska": WRACA SPRAWA 30-LETNIEJ IZABELI. POLACY POZNALI WYNIKI KONTROLI SZPITALA, W KTÓRYM DOSZŁO DO SMUTNYCH WYDARZEŃ. JEST KOMENTARZ ADAMA NIEDZIELSKIEGO

Przypomnij sobie: ROLNIK SZUKA ŻONY: KAMILA POSTANOWIŁA WYJAŚNIĆ, DLACZEGO PODJĘŁA ZASKAKUJĄCA DECYZJĘ WOBEC ADAMA. WIDZOM NIE PODOBA SIĘ JEJ POSTAWA. MOCNE KOMENTARZE

Portal "Życie Polska" pisał również: TELEWIZJA POLSKA RUSZYŁA Z WAŻNĄ AKCJĄ INFORMACYJNĄ. TVP POSTANOWIŁA ZAANGAŻOWAĆ POLSKIE KOŚCIOŁY. PARAFIE OTRZYMAŁY SPECJALNE WYTYCZNE DLA POLAKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNO NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O ROSNĄCEJ INFLACJI. WZROST CEN ZJADA NASZE PORTFELE I OSZCZĘDNOŚCI. WIELU MYŚLI, JAK SIĘ CHRONIĆ. PIERWSZY RAZ OD 21 LAT