Znana jako serialowa Jagna z "Chłopów" aktorka Emilia Krakowska kocha mieszkać na wsi. Mieszka w pięknym stuletnim, drewnianym domku, krytym kiedyś strzechą, w którym przez ponad czterdzieści lat zachodziły zmiany...

"Trzeba o niego dbać"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Głos (@glos.live)

W chwili, gdy aktorka Emilia Krakowska nabywała swoją chatkę, pokrywała ją jeszcze strzecha. Kochała wówczas przebywać w niej ze swoją rodziną, córkami, oraz przyjaciółmi i znajomymi.

Chatkę gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" otocza wiejska zieleń, a niedaleko płynie sobie sielsko rzeka Świder, nad brzegiem której aktorka z bliskimi spędzała czas w upalne dni.

Emilia Krakowska trochę odświeżyła swój domek, pozbywając się między innymi strzechy i zastępując ją dachem. Ponad stuletni domek zachował jednak swój dawny klimat i urok i niektórym może się nawet kojarzyć z serialem "Chłopi".

źródło: se.pl

Wnętrza pozostały drewniane, a ściany zdobią liczne bibeloty i pamiątki, fotografie i elementy codziennego życia z czasów świetności tego domostwa. Ludowe akcenty dodają uroku i utrzymują porządany przez aktorke klimat.

Aktorka w swoim obejściu posadziła swego czasu dwa drzewa, by oddać cześć swoim córkom Eleonorze i Weronice. Na ziemi, na której stoi ponad stuletni dom aktorki Emilii Krakowskiej, znajduje się także wielki krzyż, który upamiętniać ma wojnę 1920 roku i bitwę warszawską. Lokalna społeczność gromadzi się przy tym krzyżu każdego roku, by upamiętnić ważne dla nich wydarzenia i daty. Nie brakuje też na podwórzu aktorki gospodarczych pomieszczeń, a nawet studni, która dodaje uroku obejściu.

Co o tym sądzicie?

Zerknij tutaj: Zaginęło rodzeństwo. Trwają poszukiwania 8-letniego chłopca i jego 6-letniej siostry. Policja apeluje o pomoc

Nie przegap: Konflikt pomiędzy Michałem Wiśniewskim i Sławomirem Świerzyńskim przybiera na sile. Lider Ich Troje uderza w muzyka disco polo. O co poszło