Nie ulega wątpliwości, że fekalistyczne wypowiedzi Krystyny Jandy na temat Jarosława Kaczyńskiego i poczynań partii rządzącej przeszły do historii niewybrednych i osławionych cytatów. Tym razem postanowiła dosadnie powiedzieć, co myśli o ojcu obecnego prezydenta Polski, profesorze Janie Dzudzie.

"Głupi i ograniczeni mężczyźni"

Krystyna Janda co pewien czas udziela się na mediach społecznościowych, oraz wyraża swoją opinię na temat partii rządzącej podczas wszelkich wywiadów tematycznych. Jak można przeczytać i usłyszeć, aktorka nie należy do grona zwolenników rządów Prawa i Sprawiedliwości, gorąco krytykując każdy ich krok.

Jej świeża publikacja na mediach społecznościowych nie pozostawia złudzeń, że żadna przeszłość któregokolwiek z polityków partii rządzącej nie przemknie się bez analizy czujnego oka opozycjii i jej sympatyków.

Choć wpis dziennikarki Elizy Michalik ma już dwa lata, aktorka Krystyna Janda widocznie sądzi, że jest ponadczasowy i nie stracił na aktualności. Gdy się jednak wczytamy w słowa profesora Dudy możemy dojść do wniosku, że pani dziennikarka zinterpretowała tę wypowiedź według własnego uznania - Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, prof. Jan Duda, który uważa, że piękne kobiety powinny wysługiwać się społeczeństwu rozmnażając się, z pewnością nie obrazi się za opinię, że głupi i ograniczeni mężczyźni - wręcz przeciwnie.

Poszło zapewne o wywiad udzielony przez profesora w 2019 roku "Gazecie Krakowskiej", podczas którego sporo uwagi poświęcił roli kobiet. Jak wówczas powiedział, kobiety wykształcone i piękne są zazwyczaj samotne, co nie sluży krajowi w czasie demograficznego niżu. Jak zaznaczył, mężczyzna został odsunięty w kąt, a plaga rozwodów dokłada się do demograficznego kryzysu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Donald Tusk ma zostać premierem? Pogłoski mogą się sprawdzić. Co się stało

Zerknij też tutaj: Kobieta poszła do kosmetyczki na manicure. Jej reakcja na widok dłoni klientki budzi mieszane uczucia. Kobieta poczuła się upokorzona