Obietnice premiera brzmią fantastycznie, ale czy dotyczą każdego mieszkańca Polski? Mateusz Morawiecki puścił się w podróż po Polsce w celu promowania w niemal każdym jej zakątku noweło ładu, którego elementy służyć maja polepszeniu stanu gospodarki kraju, polepszeniu się warunków bytowych mieszkańców Polski, wsparcie rozwoju wszelkich obszarów, jak szkolnictwo, służba zdrowia, czy społeczne wsparcie dla ubogich.

Mateusz Morawiecki jeździ po kraju i opowiada o pozytywach wprowadzenia nowego polskiego ładu

Czy owe elementy są w stanie pozytywnie wpłynąć na życie każdego mieszkańca Polski, nawet tego, który się dopiero urodzi i zobaczy efekty podpisania ratyfikacji umowy z Komisją Unii Europejskiej i zaciągnięcia ogromnego długu, który będą spłacać Polacy i ich potomkowie? Czy faktycznie potrzebujemy - jak to okreslił premier w Łowiczu - biletu do życia na poziomie Zachodu? O co w tym wszystkim chodzi?

Jak podkreślił dumnie premier Mateusz Morawiecki, rząd Prawa i Sprawiedliwości polepszył system ściągania z ludzi podatków, a także - co akurat jest dla wielu dobrą wiadomością - zajął się vatowskimi przestępstwami, które mocno uszczuplały budżet państwa za rządów Platformy Obywatelskiej.

Zatem otrzymana od Unii Europejskiej pożyczka będzie przeznaczona na rozbudowę, modernizację i polepszenie infrastruktury, będzie inwestycją w kolejne socjalne programy, które obejmą konkretne grupy społeczne, ale nie wszystkie, a wiele odpowiedzialności za wypłacanie świadczeń przeniesionych zostanie z samorządów na Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Od samego początku rządów Prawa i Sprawiedliwości słuchamy, jakie plany partia ma do zrealizowana, z czasem zaczęliśmy słuchać o tym w trakcie czego są, a teraz słuchamy, co partia zmieniła, polepszyła i naprawiła po poprzednikach. Jak podkreślił premier na spotkaniu w Łowiczu - polski ład ma służyć temu, abyśmy przestali żyć tak, jak żyliśmy przed pandemią, a zaczęli żyć tak, jak żyje Zachód obecnie. Warto poszperać w informacjach, by mieć jasność sytuacji i wiedzieć, czy naprawdę tego chcemy.

YouTube/Political meme

O tym się mówi: "Sanatorium miłości". Gerard oświadczył się Iwonie w dniu swoich urodzin. Ile lat ma przyszły pan młody

Zerknij: Fenomenalna przemiana Agnieszki Więdłochy. Fani porównują ją do zagranicznej aktorki. Co takiego zmieniła w wyglądzie