Satu Nordling Gonzalez mieszka w Szwecji, jej mąż Andreas jest Urugwajczykiem. Razem wychowują czterech synów i sześć córek. Mamie udało się urodzić wszystkie te dzieci przed 35. urodzinami.

Jej figura nie zdradza ilości urodzonych dzieci!

Internauci zauważają, że mimo dużej liczby urodzeń kobieta wygląda świetnie. Jednocześnie rzadko przesyła swoje zdjęcia, znacznie szczęśliwsza kobieta uwielbia pokazywać swoje dzieci - od kilku miesięcy do 13 lat.

Ustawia je na zdjęciu w rządku, podpisuje imiona i wiek dzieci, których liczba dla tak młodej mamy oczywiście zaskakuje. Tylko jedna ciąża Satu zakończyła się narodzinami bliźniaków - teraz chłopcy mają 11 lat. Wraz ze wszystkimi innymi dziećmi kobieta za każdym razem doświadczała trudów rodzenia dziecka.

Gonzalez przyznaje, że wychowywanie tak wielu dzieci nie jest łatwe. Dziękuje mężowi za pomoc, jaką otrzymuje od niego każdego dnia.Satu zawsze wiedziała, że ​​chce wielu dzieci. Co najmniej osiem widziała przed sobą, zanim zaszła w ciążę.

Ale pierwsze doświadczenie dzieci, które miała z mężem Andresem, było dalekie od szczęścia z dzieciństwa, którego pragnęła. - Kiedy założyliśmy rodzinę, po raz pierwszy szybko zaszłam w ciążę. Niestety zakończyła się nieudaną aborcją, która przyniosła ze sobą wiele komplikacji związanych z bliznami i operacjami, mówi Satu Motherhood.

Co o tym sądzicie? Jak to możliwe, że matka 10 dzieci ma figurę modelki?

O tym się mówi: Gwiazda TVN Grzegorz Kajdanowicz przeszedł trudne chwile. Co się stało

Zerknij też tutaj: Nadchodzą groźne burze. Polacy muszą się mieć na baczności. Alert RCB dla całego kraju