Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Chętnie dzieli się swoimi wizjami z internautami, którzy zadają mu różne pytania dotyczące czekającej nas przyszłości, także związanej z kwestiami politycznymi.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o powrocie Donalda Tuska

Jednym z ważniejszych wydarzeń politycznych w ciągu ostatnich dni jest powrót na krajową scenę polityczną Donalda Tuska. Do owego powrotu w trakcie jednej ze swoich audycji odniósł się jasnowidz z Człuchowa. Powiedział, że "wyadawać by się mogło, że powrót ten wychodzi przebojowo".

Donald Tusk/ YouTube @cdutv
Donald Tusk/ YouTube @cdutv
Donald Tusk/ YouTube @cdutv

Przy okazji przypomniał, że już jakiś czas temu mówił, że PiS może nie doczekać kolejnych wyborów. Dodał, że w ostatnim czasie możemy oglądać odejścia kolejnych polityków związanych z partią rządzącą i to może skłaniać wiele osób do myślenia, że coraz bardziej realnym scenariuszem są przedterminowe wybory.

Krzysztof Jackowski wskazuje, że Tusk dołącza do Platformy Obywatelskiej w "momencie awaryjnym", kiedy wcześniejsze wybory zdają się nie być tak niemożliwe, jak się do tej pory wydawało. Dodał, że pojawienie się na polskiej scenie politycznej Donalda Tuska może najbardziej pokrzyżować plany Szymona Hołowni.

Krzysztof Jackowski/screen YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/screen YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Po raz kolejny podkreślił, że nie wykluczone, że na przestrzeni najbliższych miesięcy "PiS zrzuci z siebie władzę". Zdaniem Jackowskiego obecnie mamy do czynienia z zaciemnianiem sytuacji przez polityków władzy, którzy wskazują na sukces gospodarczy i odbudowę po covidzie, o dużych pieniądzach, nie wspominając o długach sprzed pandemii i obciążeniach finansowych w jej trakcie.

Co sądzicie o najnowszych przewidywaniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Szymon Hołownia ma poważne powody do zmartwienia? Wszystko przez powrót Donalda Tuska. Wiadomo o co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szykuje się wielomilionowa afera związana z ojcem Rydzykiem? Jeden z duchownych ujawnia, że ma dowody, które mogą wstrząsnąć polskim Kościołem

O tym się mówi: Maryla Rodowicz u boku młodzika? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości. O co chodzi