Jak wskazuje portal "Pomponik", o księciu Karolu w ostatnim czasie jest głośno, głównie za sprawą jego syna, księcia Harry'ego. Mówi się jednak nie tylko o trudnych relacjach władcy z jego synem, ale również o romansach w jakie wdawał się następca brytyjskiego tronu. Jak się okazuje syn królowej Elżbiety II miał wdać się w romans z jedną z popularnych piosenkarek i aktorek. O kim mowa?

Książę Karol i znana piosenkarka

O romansach księcia Karola mówiło się bardzo wiele. W latach 90. ubiegłego wieku pojawiły się spekulacje o miłości następcy brytyjskiego tronu do piosenkarki Barbary Streisand. Artystka zdobyła ogromną popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w wielu innych krajach na świecie.

Książę Karol i Camilla/YouTube @ Ajin Studio
Książę Karol i Camilla/YouTube @ Ajin Studio
Książ Karol i Camilla/ YouTube @Ajin Studio

Pierwsze spotkanie księcia Karola i amerykańskiej piosenkarki wiązało się z wieloma emocjami. Następca tronu nie ukrywał, że był niezwykle podekscytowany możliwością spotkania z artystką. Do spotkania doszło w 1974 roku, na planie firmu, w którym występowała Barbara Streisand. W kuluarach spekulowana, że miało między nimi dojść do romansu.

Plotki o rzekomym romansie między księciem Karolem a Barbarą Streisand podgrzała sama piosenkarka, która wystąpiła na legendarnym Wembley w 1994 roku. Zaśpiewała wówczas dla fundacji księcia "Prince's Trust".

Barbara Streisand/ YouTube @Paula Rodak

Do dziś wskazuje się, że w tych plotkach może tkwić ziarno prawdy. Owego ziarna dopatrzyli się w słowach samej artystki wypowiedzianych w czasie koncertu w londyńskim Hyde Parku w 2019 roku. Powiedziała wówczas, że "gdyby dobrze rozegrała swoje karty, mogłaby być pierwszą żydowską księżniczką".

Jak myślicie, księcia Karola i Barbarę Streisand łączyło coś więcej?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle finalnie spotka się z rodziną królewską? Pośrednikiem ma być sam książę Harry. Syn księcia Karola ma odegrać kluczową rolę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: IMGW ostrzega przed kolejną falą upałów. Temperatury osiągną ponownie powyżej 30 stopni. Czego jeszcze możemy się spodziewać po pogodzie

O tym się mówi:Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego sprawia, że włos jeży się na głowie. Sierpień upłynie nam pod znakiem koszmarnego strachu. Co nas czeka