Wydaje się, że Biały Dom powrócił w łaski Vogue. Jill Biden, pierwsza dama, pojawi się na okładce sierpniowego wydania magazynu, kontynuując tradycję, którą Anna Wintour, redaktorka magazynu, przerwała podczas prezydentury Trumpa.

Co się stało, że Melania Trump nie znalazła się na okładce?

W wywiadach z pisarzem Jonathanem Van Meterem dr Biden, która jako pierwsza w swojej roli utrzymała swoją codzienną pracę , powiedziała, że ​​nastrój w kraju zmienił się wraz z wyborem prezydenta Bidena. „Podczas kampanii odczuwałam bardzo duży niepokój ze strony ludzi” – powiedziała dr Biden. „Kiedy teraz podróżuję po kraju, czuję, że ludzie mogą znowu oddychać. Myślę, że to jest jeden z powodów, dla których Joe został wybrany".

Jako pierwsza dama, dr Biden ma napięty harmonogram podróży, który obecnie wyprzedza harmonogram jej męża i jest postrzegana jako coś w rodzaju tajnej broni przez urzędników administracji, którzy wysyłają ją do części kraju, które nie są typowo demokratycznym terytorium.

Podróżowała do Alabamy, Zachodniej Wirginii, Mississippi i Tennessee, aby promować przepisy dotyczące pomocy na wypadek pandemii i zachęcać młodych ludzi do zaszczepienia się na koronawirusa. W przeciwieństwie do jej niedawnych poprzedników, którzy w dużej mierze trzymali się swoich występów na wydarzeniach, które miały służyć Wschodniemu Skrzydłu, sztab dr Biden powiedział doradcom prezydenta, aby wykorzystali ją w jakikolwiek sposób, który mógłby być pomocny w realizacji prezydenckich planów. „Jej przezwisko na szlaku kampanii brzmiało »Bliżej«” – powiedziała Anita Dunn, starsza doradczyni prezydenta, która pomaga w planowaniu większości krajowych podróży pierwszej damy.

W osobnym wywiadzie dla artykułu Vogue, pan Biden powiedział, że dr Biden weszła do Białego Domu, rozumiejąc, jak korzystać z platformy po spędzeniu ośmiu lat jako druga dama. „Ale było dla mnie jasne, że dokładnie wiedziała, co by zrobiła, gdyby była pierwszą damą” – powiedział Biden. Prezydent powiedział, że tęsknił za „romantycznym” czasem z dr Bidenem teraz, gdy oboje są w Białym Domu.

Od prawie wieku zabieg Vogue był atutem pierwszej damy. Michelle Obama pojawiła się na okładce trzy razy. Hillary Clinton została przedstawiona raz jako pierwsza dama, a innym razem jako kandydatka Demokratów na prezydenta. Lou Henry Hoover, Eleanor Roosevelt, Mamie Eisenhower, Jacqueline Kennedy, Lady Bird Johnson, Pat Nixon, Betty Ford, Rosalynn Carter, Nancy Reagan, Barbara Bush i Laura Bush uświetniły strony magazynu. Dlatego tak zauważalne było pominięcie Melanii Trump. Pani Trump, która pojawiła się na okładce jako część artykułu dotyczącego jej małżeństwa z Donaldem J. Trumpem, została nieformalnie wykluczona z magazynu przez panią Wintour, która zapytana o umieszczenie pani Trump w magazynie, powiedziała w 2019 roku „Nie sądzę, że to chwila, aby nie zająć stanowiska”.

Pani Trump, która często odpowiadała krytykom za pośrednictwem swojej oficjalnej rzeczniczki, szybko odpowiedziała: „Bycie na okładce Vogue nie definiuje pani Trump. Była tam, zrobiła to na długo zanim została pierwszą damą. Jej rola jako pierwszej damy Stanów Zjednoczonych i wszystko, co robi, jest o wiele ważniejsze niż powierzchowna sesja zdjęciowa i okładka”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Lekarze pilnie ostrzegają wszystkich. Popularna metoda oczyszczania zatok jest niebezpieczna. O co chodzi

Zerknij: Żora Korolyov zabrał głos w sprawie udziału córki Anny Przybylskiej w "Tańcu z gwiazdami". Pod adresem Oliwii Bieniuk padły mocne słowa