Jak podaje portal "Lelum", 23-letnia Andrea Ivanova ma za sobą wiele operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Już zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Określana jako "żywa Barbie" kobieta zdecydowała się powiększyć usta do rekordowych rozmiarów. Jak wygląda?

Największe usta na świecie?

Andrea Ivanova z Bułgarii przyjęła do tej pory 25 zastrzyków wprowadzających kwas hialuronowy w jej wargi. Jej usta są teraz ogromne i jak ostrzegają lekarze, dalsze ich powiększanie może skończyć się dla 23-latki poważnymi problemami z oddychaniem. Młoda kobieta się tym jednak nie przejmuje i już zapowiada kolejne zabiegi.

Andrea Ivanova korzysta z zabiegów medycyny estetycznej już od 2018 roku. Chwali się największymi ustami na świecie, a ma zamiar powiększyć je jeszcze bardziej. Nie przejmuje się problemami z oddychaniem, ani z jedzeniem, z którymi boryka się już teraz. Jej usta zwiększyły się 22-krotnie!

Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Viva" wynika, że od pierwszej operacji plastycznej do teraz wydała na nie już ponad 135 tysięcy funtów. Dla wielu osób największym zaskoczeniem nie jest jednak rozmiar jej ust, ale przede wszystkim to, że 23-latka nie przypomina już samej siebie. Patrząc na jej wcześniejsze zdjęcia i te sprzed operacji nie sposób ją rozpoznać.

Andrea Ivanovna przed i po zabiegach/YouTube @Dhinchak khabare
Andrea Ivanovna przed i po zabiegach/YouTube @Dhinchak khabare
Andrea Ivanovna przed i po zabiegach/YouTube @Dhinchak khabare

Andrea Ivanovna przynaje, że nie przejmuje się opiniami innych. Jak przyznaje są tacy, który jej olbrzymie usta się podobają i tacy, którzy je hejtują. Jednak dla niej samej najbardziej liczy się to, czy podoba się samej sobie.

Co sądzicie o zmianie jaką przeszła Andrea Ivanovna?

To też może cię zainteresować: Czy księżna Camilla planuje objąć władzę po królowej Elżbiecie II? Brytyjczycy nie mają najmniejszych wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Justyna i Piotr Żyła są na drodze do naprawienia swoich nadszarpniętych relacji? Celebrytka skomplementowała popularnego skoczka narciarskiego

O tym się mówi: Zdewastowano pomnik Jana Pawła II i zniszczono kościoły. W tle niezwykle przejmując i poruszająca historia krzywdy wielu dzieci