Jak przypomina portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama cieszyła się ogromną sympatią Polaków. Choć od zakończenia kadencji jej męża upłynęło już 15 lat, wciąż może pochwalić się ogromną popularnością wśród obywateli naszego kraju. Wiele osób ceni ją za zaangażowanie w działalność charytatywną, odwagę w zabieraniu głosu w ważnych sprawach, a także za styl i klasę. Jak stylizacje Jolanty Kwaśniewskiej ocenia Daniel Jacob Dali? Jak wypada w porównaniu z obecną pierwszą damą, Agatą Kornhauser-Dudą?

Projektant ocenił styl Agaty Dudy i Jolanty Kwaśniewskiej

Jolanta Kwaśniewska niezmiennie cieszy się sympatią Polaków i od lat uznawana jest za najlepszą pierwszą damę. Także dzięki wyczuciu stylu, który do dziś zachwyca i inspiruje miliony Polek. "Super Express" poprosił projektanta Daniela Jacoba Dali o dokonanie oceny stylizacji żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Viva
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Viva
Jolanta Kwaśniewska/YouTube @Viva

Zdaniem projektanta styl Jolanty Kwaśniewskiej "to klasa najczystsza klasa sama w sobie". Atutem szafy pierwszej damy jest według eksperta duża liczba wzorów, w których Kwaśniewska prezentuje się po prostu znakomicie. Jak na tle Jolanty Kwaśniewskiej wypada obecna pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda?

Daniel Jacob Dali, ocenia styl żony prezydenta Andrzeja Dudy jako "zdecydowanie klasyczny i stonowany". Dodał, że choć Agata Duda nie boi się kolorów, to jest dość przewidywalna i czasem z góry wiadomo, w czym będzie można ją zobaczyć. Zazwyczaj obecna pierwsza dama wybiera sukienki za kolano, garsonki albo płaszcze.

Agata Duda/screen Youtube @Prezydent PL
Agata Duda/screen Youtube @Prezydent PL
Agata Duda/YouTube @Prezydent PL

Porównując obie panie, Dali doszedł do wniosku, że ani jednej ani drugiej nie można odmówić poczucia stylu oraz znajomości bieżących trendów mody. Dali porównał obie panie do jogurtu. Jeden z nich jest z owocami, a drugi oprócz owoców ma jeszcze czekoladę. "Oba smaczne, ale jeden palce lizać" - podsumował Daniel Jacob Dali wskazując przewagę Jolanty Kwaśniewskiej.

Zgadzacie się z jego oceną?

To też może cię zainteresować: Wojciech Cejrowski opowiedział o przerażającym zdarzeniu. Podróżnik uległ niecodziennemu wypadkowi. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Kammel przerwał długo trwające milczenie. Szczera wypowiedź na temat Marzeny Rogalskiej. Internauci czekali na ten dzień

O tym się mówi: Czy księżna Camilla planuje objąć władzę po królowej Elżbiecie II? Brytyjczycy nie mają najmniejszych wątpliwości