Od wielu miesięcy w mediach pojawiają się informacje o rozpadzie związku Dody i Emila Stępnia.

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że głównym powodem poważnego kryzysu małżeństwa piosenkarki, miał być konflikt o posiadanie potomstwa. Doda od wielu lat nie ukrywała, że nie chce mieć dzieci.

W mediach spekulowano zaś, że jest to duże marzenie jej męża. Prawda okazuje się jednak inna niż przypuszczano.

Doda zdradziła kolejne szczegóły rozstania z Emilem Stępniem

Doda zdecydowała się na Instagramie odpowiedzieć na pytania fanów. Jak się okazało, większość z wielbicieli piosenkarki było bardzo zainteresowanych kwestiami związanymi z życiem prywatnym artystyki.

Wszystko w związku z pojawiającymi się od dłuższego czasu plotkami o wiszącym w powietrzu rozwodzie Dody i Emila Stępnia.

Doda / YouTube: Polsat
Doda / YouTube: Polsat
Doda / YouTube: Polsat

Doda powiedziała, że chciała mieć jakąś część swojego życia wyłącznie dla siebie. "Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką, prywatne nie będzie już nigdy" - podkreśliła Dorota Rabczewska.

Kolejne z zadanych Dodzie pytań dotyczyło bezpośrednio plotek o rozwodzie. Zapytano piosenkarkę, czy kryzys w jej małżeństwie związany jest z faktem, że ona i jej mąż mają rozbieżne zdanie w kwestii posiadania potomstwa. Dorota odpowiadając zdecydowała się zdradzić "mały sekret", wskazując, że dojrzali ludzie takie kwestie uzgadniają przed ślubem.

Co się wydarzyło w życiu pary?

Doda opublikowała w mediach społecznościowych ważną informację dla dziennikarzy. Wokalistka poprosiła by podczas wydarzenia Sopot Hit Festiwal nie pytali oni o jej rozstanie z mężem.

Ponadto piosenkarka zdradził coś jeszcze. Okazuje się, że związek Dody i Emila rozpadł się dawno temu - już w zeszłym roku.

Doda. Źródło: instagram.com
Doda. Źródło: instagram.com
Doda. Źródło: instagram.com

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki