Czasem bywa tak, że niewinne z pozoru zdjęcie może wywolac niemałą sensację. Media społecznościowe bombardowane są miliardami zdjęć wrzucanych zarówno przez osoby prywatne, jak i publiczne. Ta druga grupa powinna szczególnie uważać na to, jakie zdjęcia publikuje w sieci...

Internauci wszystko widzą, a Internet nie zapomina

Fala upałów niemiłosiernie zamęcza ludzi, którzy za wszelną cenę usiłują schłodzić swoje rozgrzane ciała, gdyż skutki udaru cieplnego zwykle są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia. Każdy, kto obecnie ma możliwość wskoczyć do chłodnej wody jest wielkim szczęściarzem. Nie możemy zapominać o oniesieniach lekarzy specjalistów, którzy przestrzegają przed ekspozycją na słońce osoby, które przyjęły preparat rekomendowany przez polski rząd.

Jak dobrze wiemy, były prezydent Polski Lech Wałęsa bardzo intensywnie udziela się na mediach społecznościowych, publikując między innymi fotorelacje z życia publicznego, jak i prywatnego. Ciężko jest natomiast stwierdzić, że ochoczo wrzuca wspólne zdjęcia z żoną Danutą.

Wciąż cieszy się sporą popularnością wśród Polaków, gdyż gdzie by się nie pojawił, znajdzie się grupa zwolenników noblisty, którzy proszą go o wspólne zdjęcie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lech Walesa (@presidentwalesa)

To oczywiście niewinny żart, jednak nawet to zdjęcie świadczy o tym, że elektryk z wykształcenia jest w stanie z pomocą polityki zajść więcej, niż niejeden człowiek po studiach. Popularność jednak potrafi przyspożyć również kłopotów, gdyż niekażdy potrafi sobie z nią poradzić, a także uporać się z utratą poklasku.

Opublikowane dzisiaj, 21 czerwca na Facebooku zdjęcia z basenu hotelu arłamów wzbudziły zarówno ciekawość, jak i dwuznaczne żarciki internautów. Na jednym z nich, Lech Wałęsa pręży klatę trzymając w objęciach tajemniczą brunetkę z niezwykle wydatnym biustem wyglądającym ze stroju kąpielowego. Jedna z komentujących internautek nie mogła się powstrzymać - Oj panie prezydencie :D. żeby się nie okazało, że zastanie pan walizki na wycieraczce.

Co na to pani Danuta?

O tym się mówi: Poszła na wesele bez koperty. Reakcja pary młodej zaskakuje. O czym mowa

Zerknij: Znów będziemy mogli robić zakupy w niedziele? Prawo i Sprawiedliwość podjęło już decyzję. Nie wszystkim Polakom przypadnie ona do gustu