Dziennikarka na dobrych kilka miesięcy zniknęła z życia publicznego pogrążona w żałobie po mężu. Od jakiegoś czasu powoli wraca do życia, choć bez męża to już nie jest to samo życie.

Co z majątkiem producenta?

Wielu zaczęło się zastanawiać po śmierci bogatego producenta filmowego, co się stanie z jego pokaźnym majątkiem i czy wdowa po nim odziedziczyła wszystko? Dziennikarka i telewizyjna prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak, na jakiś czas wycofała się z blasku fleszy, by dać sobie czas na dojście do siebie.

Po kilku miesiącach celebrytka postanowia pozwolić sobie na powrót do życia zawodowego. Obecnie dziennikarka aktywnie działa, prowadząc od marca autorską audycję w Newonce.radio, a od września objęła stanowisko prowadzącej śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN".

Jak donoszą media, Agnieszka i Piotr podpisali przed ślubem intercyzę, jednak dotyczyła ona ewentualnego rozwodu małżonków. Po tragicznej śmierci męża, wdowa po Piotrze Agnieszka Woźniak-Starak, odziedziczyła po nim wszystko, ponieważ nie zistał sporządzony testament wykluczający ją z dziedziczenia. Przypuszczalnie Piotr Woźniak-Starak nie sporządził wcale testamentu, gdyż kto by mógł zakładać, że zginie w wypadku?

Jednego możemy być pewni - Agnieszka Woźniak-Starak nie musi się przejmować codziennymi wydatkami, gdyż spadek po mężu i wynagrodzenie za pracę zawodową w zupełności zaspokajają jej potrzeby życiowe.

O tym się mówi: „Nasz nowy dom” pokazał wiele sukcesów. Katarzyna Dowbor zdradza jednak, ze były również poważne rozczarowania. Co się wydarzyło w programie

Zerknij: Dagmara Kaźmierska odejdzie z "Królowych Życia"? Fani celebrytki nie kryją smutku

Nie przegap: Nowy wariant koronawirusa już w Europie. Czy mamy się czego obawiać