Zarówno Pola, jak i Michał, mają po czworo dzieci ze swoich poprzednuch związków. Weekendy są w domu małżonków najbardziej gwarne, ponieważ przyjeżdżają wówczas wszystkie dzieci lidera "Ich Troje".

Co dolega nastoletniej Fabienne

Michał Wiśniewski dość regularnie publikuje na swoich mediach społecznościowych fotorelacje ze spotkań rodzinnych. Dziewiątka dzieci i szczęśliwi Pola i Michał mogą przyprawić o zawrót głowy.

Lider zespołu "Ich Troje" opublikował na swoim instagramowym koncie rozczulające zdjęcie swojej córki Fabienne trzymającej w ramionach najmłodszego braciszka Falco Amadeusa.

W opisie zdjęcia wspomniał, co przytrafiło się jego córce i co go zachwyciło w jej zachowaniu wobec małego braciszka. - Kontuzjowana po koncercie w Płocku Fabienne na wczorajszym wypadzie rodzinnym na kręgle opiekowała się bratem. Sama, z nieprzymuszonej woli. Love U daughter! - wzruszył się Michał Wiśniewski. Choć fani zasypali celebrytę pytaniami o szczegóły kontuzji, wokalista nie zaspokoił ich ciekawości.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Nowe fakty wychodzą na jaw. Co łączyło Jolantę Kwaśniewską z Lechem Kaczyńskim

Zerknij tutaj: Córka księcia Harry'ego i Meghan Markle nigdy nie pozna dziadków? Biograf rodziny królewskiej nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości

Nie przegap też tego: „Nasz nowy dom” pokazał wiele sukcesów. Katarzyna Dowbor zdradza jednak, ze były również poważne rozczarowania. Co się wydarzyło w programie