Kamil Stoch należy do grona reprezentantów Polski w skokach narciarskich, którzy z powodzeniem odnajdują się w roli męża i ojca, łącząc rodzinne powinności z częstą nieobecnością w domu, która jest wynikiem rozpoczęcia sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Post na Instagramie wyjaśnia wszystko?

Jakiś czas temu Kamil Stoch zdecydował się na podjęcie tematu, który od dłuższego czasu nurtuje internautów. Nasza kadra reprezentacyjna bogata jest w utalentowanych i sympatycznych zawodników, a jednym z ulubieńców fanów skoków narciarskich jest również Kamil Stoch, który godnie zastąpił polskiego mistrza w skokach narciarskich Adama Małysza.

Kamil Stoch od dawna łączy swoje obowiązki wobec sportu i kibiców z faktem, że jest także mężem. Widząc, jak bardzo męczą się jego fani z pewnym pytaniem, postanowił na nie odpowiedzieć na swoim koncie na Instagramie. Jak zatem wygląda życie męża i skoczka Kamila Stocha z Ewą Bilan-Stoch?

Okazuje się, że jego nieobecność podczas konkursu w skokach narciarskich, Kamil Stoch wraca do domu niemal po każdych zawodach, a długość podróży zależna jest od środka transportu i pory jej rozpoczęcia. Jak dodał, podczas sezonu konkursowego, jego weekend w domu rozpoczyna się dopiero w poniedziałek, a w środę lub czwartek wraca do pracy.

Wspomniał także, jak wygląda jego życie rodzinne podczas Igrzysk Olimpijskich, kiedy poza domem jest trzy tygodnie; oraz Mistrzostw Turnieju Czterech Skoczni, Raw Air, kiedy nie ma go w domu niedałe dwa tygodnie. Jak dodał, uważa że mimo wszystko w domu jest, a nie bywa.

Wyjaśnił także, czy zabiera żonę ze sobą na zawody - Zadam pytanie inaczej. Czy zabieram żonę do pracy? Zanudziłaby się! Są oczywiście konkursy, które Ewa ogląda na żywo. Kibicuje biało-czerwonym, ale i całej dyscyplinie. Najczęściej na zawody wzywają ją obowiązki zawodowe. Cieszę się kiedy jest na skoczni i kiedy umawiamy się gdzieś na kawę, bo na wyjazdach mieszkamy oddzielnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zmęczony ręcznym wyrywaniem chwastów ze ścieżki? Prosta metoda na to, jak sobie z tym radzić

Zerknij: Kobieta przeszła na emeryturę i choć siedzi sama w domu, nie chce zajmować się wnukiem