Chociaż wielu celebrytkom czatujący na nie w przakach fotoreporterzy nie przeszkadzają w znaczący sposób, bo to oznacza medialne zainteresowanie i kolejne nagłówki o nich, wiele osób publicznych z trudem godzi się z faktem, że paparazzi dopadną ich dosłownie wszędzie...

Marta Kaczyńska na plaży prawdziwą gratką dla fotoreporterów

Nie ulega wątpliwości, że po ostatnich ustaleniach tabloidowych wiemy, co Marta Kaczyńska kupiła jakiś czas temu w markecie. Zgrzewka piwa wzbudziła sensację, a teraz przyszła pora na sensacyjny różowy kocyk i kusząca kibić córki zmarłego prezydenta Polski.

źródło: Super Express

Gdy prawniczka wybrała się z synkiem na plażę, by nieco się zrelaksować, złapać ciepła promieni słonecznych i zapewnić dziecku nieco rozrywki, ona sama okazała się być źródłem zarobku i rozrywką dla paparazzich. Dlaczego tak przyjemnie się im pracowało?

źródło: Super Express

Okazuje się, że troskliwa mama, wzięta prawniczka i publicystka Marta Kaczyńska ma tak wysportowane, smukłe i kuszące ciało, że jej zdjęcia w stroju kąpielowym od razu trafiły na łamy tabloidów. Leżąc na różowym kocyku, w kontrastującym z nim czarnym stroju kąpielowym, próbowała się odprężyć, lecz w pewnym momencie najwyraźniej zauważyła fotoreportera. Jej prywatne chwile z synkiem dobiegły końca.

źródło: Super Express

Trudno powiedzieć, czy mogła się czuć swobodnie czując na sobie wnikliwe spojrzenia i oko obiektywu, jednak z całą stanowczością widać, że zachowała profesjonalny spokój.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Piotr Kraśko ma piękną żonę. Jak mieszkają szczęśliwi małżonkowie

Zerknij też tutaj: Laura Łącz przeżyła trudne chwile. Jej dom odwiedził nieproszony gość. "Teraz pilnuję, by zawsze włączać alarm"

Nie przegap tego: Księżna Kate ma szczególne oczekiwania wobec męża. Chce, by William nosił rajstopy i pelerynę. O co chodzi