Jego praca w TVN zaczęła się od zostania prowadzącym programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”, gdzie widzowie mogli go poznać z nieco mniej poważnej strony. Dzięki temu zyskał sympatię większego grona widzów, którzy mogli zobaczyć, jak łatwo dziennikarz przechodzi z poważnych i ponurych często tematów do lżejszych i bardziej życiowych.

W 2020 roku Piotr Kraśko został serdecznie przyjęty do grona prowadzących „Fakty TVN, gdzie prezentowane są najświeższe newsy i najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. W życiu prywatnym jego żoną jest Karolina Ferenstein-Kraśko, z którą ma troje dzieci.

Jakie gniazdko uwiła ta szczęśliwa para?

Choć sam Piotr Kraśko nie należy do najaktywniejszych na meduach społecznościowych, jego żona Karolina, chętnie dzieli się na Instagramie tym, jak spędzają wolny czas. Chwali się także swoją największą pasją, jaką jest jazda konna.

Bywa też tak, że publikuje zdjęcia, na których widać wnętrza ich domu, gdzie wiodą szczęśliwe, rodzinne życie. Nie da się ukryć, że zaskakuje wystrój wnętrz może zaskoczyć. Jak wiemy, Piotr Kraśko jako korespondent zwiedził wiele miejsc na świecie, z których mógłby przywozić wiele ciekawych pamiątek. Nie widać ich jednak na zdjęciach.

Domu Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko urządzony jest w minimalistycznym klimacie. Monochromatyczne kolory powodują dość surowy i za razem elegancki wygląd wnętrz. Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko otoczyli się nowoczesnymi rozwiązaniami. Wszystkie detale są ze spbą harmonijnie skomponowane i nie zakłócone przypadkowymi elementami.

Cały dom wypełniają odcienia szarości i bieli, a całość dopełniają żywe rośliny, drewniane podłogi i dekoracje. W oczy rzuca się najbardziej spora przestrzeń, która dodaje majestatu wnętrzom. Pomieszczenia są bowiem wysokie i duże, co może potęgować minimalistyczny styl wystroju.

Co sądzicie o takim klimacie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla pracujących seniorów. ZUS zmienił limity, warto znać szczegóły, żeby nie stracić emerytury

Nie przegap: Zrozpaczona matka modli się o pomoc. Wybili szybę w samochodzie i ukradli z niego urnę z prochami jej córki