Jak podaje portal "Goniec", podczas pogrzebu pewnej kobiety doszło do sytuacji, która poruszyła wszystkich żałobników. Dla wielu był to znak dany synowi zmarłej kobiety z zaświatów. Wszystko udało się uchwycić na niezwykłym nagraniu, które obiegło media społecznościowe.

Ogromna strata

Pogrzeby nie są wydarzeniami łatwymi i takimi, w jakich chcemy brać udział. Niestety śmierć jest nieodłącznym elementem życia i prędzej czy później każdy z nas stanie w obliczu ostatniego pożegnania najbliższych nam osób. Angela Ruiz opublikowała na Tik Toku niezwykłe nagranie zarejestrowane w czasie pogrzebu pewnej kobiety.

Dorosły już syn kobiety nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej matki. W trakcie ceremonii żałobnych mężczyzna nie był w stanie powstrzymać cisnących się do oczu łez. I choć zgromadzeni przy nim ludzie starali się dodać mu otuchy w tych trudnych chwilach, nic nie było w stanie ukoić jego żalu. I wtedy stało się coś nieoczekiwanego.

Ostatnie pożegnanie/Tik Tok @Angela Ruizz

Wyjątkowe sceny w czasie ostatniego pożegnania

W trakcie pogrzebu żałobnicy zdecydowali się na symboliczne wypuszczenie w powietrze dwóch białych gołębi. Wypuszczone ptaki nie wzbiły się wysoko w przestworza, ale krążyły pod dachem namiotu, a jeden z nich usiadł na głowie płaczącego mężczyzny. Dla wielu żałobników był to znak zza światów.

Ptak przez dłuższy czas nie chciał opuścić zrozpaczonego mężczyzny. Uczestnicy pogrzebu byli przekonani, że to dusza zmarłej matki chciała pocieszyć syna i zapewnić, że jest szczęśliwa i znalazła spokój. Nagranie z tego wyjątkowego zdarzenia znajdziecie poniżej.

@angela_.ruizz

#mothersday #missyou #tia🕊❤️ #loveyou

♬ Dancing in the Sky - Beverly Ann

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Rodzina Martyniuków mierzy się z kolejnymi problemami. Zenek Martyniuk pełen niepokoju o mamę. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Drzyzga wydała oficjalne oświadczenie. Nie zamierzała już dłużej milczeć. O co chodzi

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki przekazał dobre informacje dla seniorów. Zdradził, kiedy do emerytów trafią wyższe świadczenia