W okresie zatrudnienia w Telewizji Polskiej, Mariusz Max Kolonko cieszył się ogromną popularnością, zaufaniem i szacunkiem wśród widzów i współpracowników. Jako autor serii programów "Odkrywanie Ameryki", brylował w świecie polskiej telewizji jako prawdziwa gwiazda.

Kontrowersyjny, czy do bólu szczery?

Obecnie, uwielbiany niegdyś przez wielu Polaków Max Kolonko, na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Pracuje jako producent telewizyjny, reżyser, autor i korespondent telewizyjny w Stanach Zjednoczonych. Nadal pozostaje w patriotycznym duchu i wspiera tych, którzy sprzeciwiają się odbieraniu wolności, dyskryminacji sanitarnej, czy politykom, którzy już dawno stracili zaufanie społeczeństwa polskiego.


YouTube/Max Kolonko - MaxTV

Max Kolonko to nowojorski dziennikarz, producent, pisarz, publicysta, korespondent telewizji amerykańskiej dla europejskich TVP, TVN, Panorama. Założyciel MaxTV, opiniotwórczego kanału informacyjnego na YouTube, który obecnie - w chwili powstawania tego artykułu - ma 583 tysiące subskrybentów.

Jego publikacje na platformie YouTube, według medialnych doniesień budzą kontrowersje, a wypowiedziami, jak mianowanie się prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski, dosadnie ukazuje absurdy polityczne uskuteczniane w jego ojczyźnie.

(...) Z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich, dokonanych na drodze e-votingu przez naród wyposażony w karty do głosowania.

Dziennikarz jest mocno związany z tematyką polityczną i gospodarczą, poddaje krytyce działania polityków, rozkłada na części pierwsze aktualne wydarzenia i porównując je z przeszłością, pomaga swoim widzom wyciągnąć oczywiste czasem wnioski.

Mariusz Max Kolonko "mówi, jak jest", czyli nie boi się krytyki i pokazuje widzom od kuchni wiele obszarów życia show biznesu i polityki, które nie są dostępne dla "zwykłego Kowalskiego", czy też "Johna Smitha".

Jako były korespondent Białego Domu, jest znany milionom widzów zarówno w Stanach Zjednoczonych, w Polsce i wszędzie tam, gdzie docierają jego programy.

O tym się mówi: Czy Jarosław Bieniuk pogodzi się z teściową Krystyną Przybylską? Trudne chwile w rodzinie zbliżyły zwaśnione strony