Jak podaje portal "Jastrząb Post", Jolanta Kwaśniewska wzięła udział w weselu jednej z posłanek, która opublikowała zdjęcia z uroczystości w mediach społecznościowych. Na tę wyjątkową okoliczność była pierwsza dama wybrała wyjątkową stylizację, która wywołała wśród internautów prawdziwe poruszenie.

Jolanta Kwaśniewska wciąż ulubienicą Polaków

Jolanta Kwaśniewska pełniąc funkcję pierwszej damy przez dwie kadencje (1995-2005) pokazała się jako osoba o nienagannym stylu, pełnym klasy i elegancji. Jej kolejne stylizacje inspirowały miliony Polek. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zdobyła sobie sympatię Polaków jednak nie tylko strojami, ale również odważnym wyrażaniem własnego zdania i zabieraniem głosu w sprawach ważnych społecznie.

Pomimo upływu lat, sympatia Polaków wobec Jolanty Kwaśniewskiej nie słabnie. Wiele osób miało nadzieję, że była pierwsza dama postanowi ubiegać się o urząd Prezydenta RP. Kwaśniewska jednak nie zdecydowała się na ten krok. Jej mąż podkreślił w jednym wywiadów podkreślił, że jego żona od polityki znacznie bardziej woli działalność charytatywną i społeczną.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Viva
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Viva
Jolanta Kwaśniewska/YouTube @Viva!

Jolanta Kwaśniewska na ślubie Joanny Schuering-Wielgus

Jak się okazuje jednym z gości na weselu posłanki Joanny Schuering-Wielgus była właśnie Jolanta Kwaśniewska. Wspomnieniami ze ślubu, który odbył się w 2003 roku posłanka podzieliła się w mediach społecznościowych.

Joanny Schuering-Wielgus przyznała, że w trakcie uroczystości pojawili się niespodziewani goście, para prezydencka. Jolanta Kwaśniewska wręczyła nowożeńcom bukiet czerwonych róż. Wszystkich zachwycił strój pierwszej damy. Kwaśniewska miała wówczas na sobie ciemną kreację, do której dobrała czarno-złotą marynarkę.

Jak podoba się wam ta stylizacja Jolanty Kwaśniewskiej?

To też może cię zainteresować: Ciąg dalszy sporu o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Na jaw wyszły nagrania rozmowy Ewy Krawczyk z synem znanego artysty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny. Ile celebrytka ma lat tak naprawdę

O tym się mówi: Na jaw wychodzi, jak personel jednego z polskich szpitali traktował pacjentów. "Gdy z nią rozmawiałam, bardzo płakała"