Jakiś czas temu, Zosia Zborowska odpowiedziała jednej z internautek na pytanie dotyczące jej sposobów zarabiania i utrzymywania się w czasie pandemicznych lockdownów. Aktorka szybko odpowiedziała na owo zagadnienie na swoim koncie na Instagramie.

Czym jest SM i dlaczego Zosia Zborowska się tym zajęła?

Jestem w 100% niezależna finansowo od około 10 lat. Mam swoją firmę, jestem nią ja sama. Prowadzenie SM tak, że ludzie ci cholernie ufają, bo nie jesteś słupem reklamowym, nie jest bułką z masłem. Ciężko zapracowałam sobie na Wasze zaufanie i codziennie staram się tego nie spaprać.

Marketing w mediach społecznościowych , czyli SMM , to forma marketingu internetowego, w ramach której marka tworzy i udostępnia treści odpowiednie dla jej docelowych odbiorców. Jest to forma marketingu internetowego i obejmuje takie działania, jak tworzenie angażujących treści wideo, zamieszczanie ciekawych zdjęć związanych z produktami lub usługami marki, zamieszczanie tekstu lub „kopiowania” oraz wprowadzanie odbiorców w sekwencję, na przykład podróż klienta lub lejek.

Promując markę za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook , Twitter , Instagram , TikTok , LinkedIn i wiele innych platform mediów społecznościowych, marka może kierować reklamy do określonej grupy docelowej, która jej zdaniem może być zainteresowana jej ofertą produktów.

Organizacja non-profit najprawdopodobniej będzie skierowana do odbiorców, którzy są częstymi dawcami, a firma nastawiona na zysk, która sprzedaje szpilki, najprawdopodobniej będzie skierowana do kobiet w wieku od 18 do 45 lat. Istnieją dwa rodzaje marketingu w mediach społecznościowych. Pierwsza to marketing organiczny, a druga to płatna reklama w mediach społecznościowych. Nie od dziś wiadomo, że na przykład Facebook nagradza reklamodawców.

Oznacza to, że gdy publikujesz treści na ich platformie w sposób naturalny (co oznacza, że ​​nie „promujesz” postu lub nie jest to reklama „sponsorowana”), tylko niewielki procent osób śledzących stronę Twojej marki na Facebooku faktycznie zobaczy treść że publikujesz.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Empatyczna pani senator Lidia Staroń wyznała, co ją spotkało. "Powiedzieli, że nie będę mówiła"

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska zadała ogromny cios Agacie Dudzie. Pierwsza Dama z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw. O co chodzi