Mama była zszokowana po urodzeniu chłopca o wadze ponad 12 kg, który mierzył niewiarygodne 61 cm. Kiedy Amy Smit (27 lat) i jej mąż Zac (28 lat) powitali Zagrysa - znanego jako Zeik - 25 marca, był tak duży, że nie zmieścił się nawet na wadze.

Dorodne dziecko zadziwiło Wielką Brytanię

Mama dwójki dzieci Smit z Cheddington powiedziała, że ​​ze względu na jego duże rozmiary potrzeba było dwóch osób, aby wyciągnąć z niej Zeika podczas porodu przez cesarskie cięcie. Ona i jej mąż nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy położne podniosły dziecko, żeby mogli go zobaczyć po raz pierwszy.

źródło: YouTube

Smit, która jest również mamą dwuletniej Loli, powiedziała: „Był tak duży, że do wyciągnięcia go potrzeba było dwóch osób. „Wokół mnie były wszystkie te naprawdę małe damy i słyszałam, jak jedna z nich mówiła:„ Potrzebuję pomocy, on jest ogromny ”. „Kiedy podnieśli go nad ekran, żebyśmy ja i Zac mogli go zobaczyć, moje pierwsze słowa brzmiały:„O cholera”. „Wiedzieliśmy, że będzie wysokim dzieckiem, ponieważ wszystkie skany wykazały, że był dość długi, a ja i Zac mamy około dwóch metrów wzrostu.

Nie mieliśmy jednak pojęcia, że ​​będzie taki duży”. Smit dodała, że kupowali ubrania do trzech miesięcy, ponieważ spodziewali się, że będzie wysoki, ale żadno z nich nie pasowało na ich noworodka. „Musiałam wysłać Zaca, żeby kupił mu ubrania na sześć do dziewięciu miesięcy” - dodała. Pierwsza córka Smitów Lola, również była dużym dzieckiem. Kiedy urodziła się we wrześniu 2018 r., ważyła ponad cztery kilogramy. Amy Smit powiedziała, że ​​uderzyło ją, jak inny był jej apetyt podczas ciąży z Zeikiem w porównaniu z pierwszą ciążą.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Biskup Antoni Długosz zdradza prawdę o relacjach w rodzinie Krzysztofa krawczyka. "Ojciec bez przerwy mu pomagał"

Zerknij tutaj: Pensja bez podatku dla seniorów jednak z ograniczeniami? Minister finansów zdradza szczegóły Polskiego Ładu w tym zakresie