Wieczorem kamera telewizyjna w wątpliwym momencie przełączyła się na ostatecznych zwycięzców: W części wypoczynkowej (tzw. „Green Room”) wokalista zespołu Damiano David pochylił się podejrzanie nad małym stolikiem. Na Twitterze szybko pojawiły się oskarżenia: Czy Włoch brał tutaj dawkę substancji niedozwolonej? Wcześniej oskarżony piosenkarz David zajął już stanowisko na konferencji prasowej po koncercie, zaprzeczył zarzutom: „Nie biorę nic. Nigdy nie biorę (...)”.

Afera z włoskimi "wspomagaczami" - wszystko nagrała kamera

Krótki moment transmisji na żywo z Konkursu Piosenki Eurowizji wywołuje dzikie spekulacje. Czy piosenkarz ze zwycięskiego zespołu Maneskin "koksował" podczas koncertu? Damiano David odrzuca oskarżenie i chce udowodnić testem, że plotka jest nieprawdziwa.


YouTube/PicaFloreat

Włoski zespół rockowy Maneskin wygrał 22 maja 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (ESC) swoją piosenką „Zitti e buoni”. Było jednak poruszenie, że niektórzy widzowie mieli zobaczyć piosenkarza Damiano Davida rzekomo "koksującego" na żywo podczas transmisji. Teraz 22-latek dobrowolnie przeszedł test, zgodnie z zapowiedzią Europejskiej Unii Nadawców.

Wyniki twierdzą, że wokalista jest czysty, co potwierdziło jego wersję, że w feralnym momencie Thomas zbił szklankę pod stolikiem, dlatego wokalista tak nagle się ku niemu pochylił. Widzowie jednak sami muszą ocenić własne wnioski, jakie wyciąglęli, widząc poniższe nagranie.


YouTube/PicaFloreat

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Chcesz doczekać się najwcześniejszych ogórków? Zasadź przynajmniej jedną roślinę w prosty sposób

Zerknij tutaj: Przygotowano akt oskarżenia przeciwko Jakubowi A. Rodzina Kristiny z Mrowin czekała na ten dzień dwa lata

Nie przegap: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie Beaty Szydło. Padły mocne słowa. Była premier z pewnością się ich nie spodziewała