Daje o tym znać, publikując post na swoim profilu na Instagramie, w którym ogłasza, że ​​jest w ciąży i jest podekscytowana możliwością podzielenia się tą wiadomością ze swoimi fanami po długim okresie oczekiwania.

Syn poprosił, aby zrobiła test ciążowy po obejrzeniu reklamy

Ogłoszenie ciąży Gwiazda niektórych z najbardziej znanych seriali telewizyjnych, od Criminal Minds do Client List, aż do 42-letniego Zaklinaczka duchów, spodziewa się trzeciego dziecka wraz ze swoim mężem Brianem Hallisayem, z którym miała również urodzonego w 2014 roku Autumn James i małego Atticus James przybył pięć lat temu.

Aktorka w niedawnym wywiadzie dla gazety People stwierdziła, że ​​nigdy nie zrezygnowała z pomysłu urodzenia trzeciego dziecka. „Z pewnością nie sądziłam, że w niesamowitym roku, którego doświadcza cały świat, nadejdzie ten moment. Czuję, że do tej pory mogliśmy wychować dwoje bardzo wyjątkowych dzieci, które będą wspaniałymi przykładami tego, co ma nadejść ”.

Aktorka określiła następnie, że trzecie będzie jej ostatnim dzieckiem: „Bez wątpienia nie będzie kolejnego, nie sądzę, żebym była do tego zdolna. ” Miłość zrodziła się na planie Małżeństwo z Brianem Hallisayem, sięga listopada 2013 roku, po roku urodziła im się pierwsze dziecko, a po nieco ponad roku drugie.

Poznali się na planie The Client List, bardzo udanego serialu telewizyjnego we Włoszech emitowanego przez Fox, którego bohaterem był Hewitt. Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia między dwojgiem, którzy wtedy znaleźli się razem także w serialu 9- 1-1, aktualnie w trakcie. Jennifer Love Hewitt miała jednak roczny związek z Rossem McCallem, z którym wydawało się, że musi się pobrać.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Księżniczka Beatrice i jej mąż, Edoardo Mapelli Mozzi, spodziewają się pierwszego dziecka. Czy zostaną w pałacu

Zerknij: Robert Lewandowski uczcił urodziny swojej mamy. Wzruszające słowa poruszyły internautów