Lew

Lwice dołożą wszelkich starań, aby ich partner był szczęśliwy. Nigdy nie skrzywdzą, wręcz przeciwnie, będą się troszczyć i wspierać. Te kobiety są skłonne do kompromisów i ustępstw w związkach.

Nie jest samolubna ani kapryśna, wręcz przeciwnie - stara się zrobić coś przyjemnego dla każdego, nawet w drobiazgach. Z Lwicą dowiesz się, czym jest prawdziwa opieka.

Życzliwe serce przedstawicieli tego znaku i duchowe piękno zasługują na odpowiednie potraktowanie.

Strzelec

Strzelec wnosi do życia partnera spokój, pozytywne nastawienie i ciepło. Wiedzą, jak cieszyć się życiem i naładować otaczających ich ludzi tym pozytywem.

Taka kobieta to wspaniała matka i oddana żona. Uwielbia gotować i umie sprawić, by dom był przytulny. Kobieta urodzona pod znakiem Strzelca będzie Twoim wsparciem przez całe życie.

Rak

Kobieta urodzona pod tym znakiem zodiaku jest bardzo emocjonalna, a jednocześnie bardzo miła, niezależna, silna i nieustraszona.

Raki bardzo żywo pokazują swoje uczucia. Dzięki nim nie odczujesz braku uścisków i pocałunków.

Stanie się idealną żoną dla mężczyzny, który umie kochać i jest zdeterminowany do pracy nad związkami.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor