Moja przyjaciółka urodziła syna, co wydaje się dziwne, ale skończyła 40 lat - to jej pierwsze dziecko. Wszyscy bardzo się martwili, jak przebiegnie ciąża i poród, bo pierwszy poród w takim wieku jest trochę ryzykowny.

Ciąża była łatwa, bez zatrucia i powikłań. Anna była nawet w stanie samodzielnie rodzić

Było to cztery lata po narodzinach Aleksandra, gdy poznaliśmy Annę. Długo jej nie widziałam, ponieważ byłam za granicą, a kiedy przyjechałam, od razu postanowiłam zobaczyć dobrą znajomą. Anna była bardzo piękna, nawet nie wyglądała na swój wiek. Wysoka, uśmiechnięta, stylowo ubrana, z dzieckiem na ręku - wyglądała na szczęśliwą kobietę.

Kiedy zaczęłyśmy rozmawiać, byłam bardzo szczęśliwa z powodu mojej przyjaciółki i jej szczęścia, ale okazało się, że nie jest tak pięknie, jak się wydawało na pierwszy rzut oka. Anna powiedziała mi, że jest jej bardzo przykro, że urodziła tak późno, bo w młodym wieku, łatwiej było by sobie ze wszystkim poradzić niż teraz.

Opowiedziała też, że miała depresję poporodową, która była dla niej bardzo trudna do przezwyciężenia, a starszy o 12 lat mężczyzna nie mógł nawet spędzić kilka godzin sam na sam z dzieckiem, żeby mogła odpocząć. Ze łzami w oczach opowiada mi to wszystko i dodaje, że postawa męża nie zmieniła się przez te 4 lata. Jest obojętny na dziecko - nawet nie idzie na spacer z synem, nie można czekać na jakąkolwiek pomoc z jego strony. Moja przyjaciółka sama dba o wszystko!

Tak mi przykro z powodu mojej przyjaciółki. Postanowiła założyć rodzinę w późnym wieku, ale szczęście przyniósł jej tylko synek. Człowiek, który miał stać się silnym wsparciem i pomocą - stał się leniwy, obojętny i nieuważny, nawet w tym wieku!

Anna zawsze ciężko pracowała, aby uzyskać niezależność finansową, ale w międzyczasie była w stanie zbudować szczęśliwą rodzinę z mężczyzną, który ją kochał, a nie tylko mieszkać z nią tak, jak jest teraz! Dlatego uważam, że lepiej jest odłożyć swoją karierę na dalszy plan i nie rezygnować ze szczerych uczuć na rzecz pracy. Kariera nie da ci miłości i radości, jaką możesz otrzymać od swoich dzieci.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor