A wszystko dlatego, że w pewnym momencie moja mama przestała o siebie dbać. Tata się tym zmęczył i poszedł do innej kobiety.

Nowa wybranka była młoda i atrakcyjna. Okazało się, że jest w ciąży. W ten sposób każdy z moich rodziców zaczął zajmować się swoim życiem osobistym, zaniedbując moje potrzeby.

Byłam w 11 klasie, kiedy mój ojczym przyszedł do naszego domu. Ten człowiek był dla mnie obcy i nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka. Moja mama nie była zainteresowana tym, jak żyję i czym się zajmuję. A po szkole wyrzuciła mnie z domu, kiedy skończyła się jej cierpliwość z powodu moich wybryków.

Matka powiedziała:

- Jesteś dorosłą dziewczyną i musisz nauczyć się samodzielności. Ponadto mam również prawo do prywatności. Zabierz swoje rzeczy i zamieszkaj z ojcem.

Żadne przeprosiny z mojej strony nie mogły wpłynąć na jej kategoryczną decyzję. Mama wrzuciła moje rzeczy do jednej torby, dała mi trochę pieniędzy i położyła bagaże przy drzwiach.

Nie poszłam do ojca, tylko na stację. Tam kupiłam bilet na pociąg i pojechałam w nieznanym kierunku. Moje przeznaczenie było następujące: osiadłam w małym miasteczku, poszłam na studia uzyskałam dyplom i dostałam pracę jako kucharka.

Później poznałam dobrego faceta, który został moim mężem. Kupiliśmy własne mieszkanie i żyliśmy w zgodzie. Mój wybranek wiedział o sytuacji z rodzicami. Regularnie przekonywał mnie, że powinnam wybaczyć mamie i pogodzić się z nią. Dla niego relacje z rodzicami były bardzo cenne, ponieważ on sam wychował się w sierocińcu.

- Nie odkładaj tego na później - powiedział w końcu. - Po prostu nie zdajesz sobie sprawy, jakie to szczęście mieć mamę i tatę. Czy duma może przeszkadzać w komunikacji? Przecież każdy ma prawo popełnić błąd.

Po tej rozmowie pojechaliśmy razem do mojej rodzinnej wioski. Zapukałam do drzwi naszego domu. Otworzyła je kobieta, która trochę przypominała moją matkę. Obok niej zobaczyłam swojego ojca.

Reakcja mojej matki była nieoczekiwana. Pochyliła się nade mną i zaczęła przepraszać.

Weszliśmy z mężem do środka i oznajmiłam, że moi rodzice wkrótce zostaną dziadkami.

Okazuje się, że mama i tata mieszkają razem od wielu lat. Spotkali się ponownie, kiedy zaczęli mnie aktywnie szukać. Jeśli chodzi o drugą kobietę, opuściła ojca, gdy zobaczyła, że ​​nie pozostaje obojętny na tę pierwszą. Potem natychmiast wyszła ponownie za mąż, ponieważ przez cały ten czas miała na boku innego kochanka. Jest ojcem jej dziecka. Zostało to potwierdzone testem DNA.

Jestem wdzięczna mężowi za przypomnienie mi, żebym pogodziła się z rodzicami. Co za szczęście mieć pełną rodzinę!

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor