Coś poszło nie tak, kiedy pobraliśmy się i zamieszkałem z jej córką.

Pękły drzwi naszej szafy. Nie naprawiłem ich, bo nie wiedziałem jak. Z wykształcenia - nauczyciel biologii. Wszystko na mój temat - wiem doskonale. Możesz powiedzieć o mnie „student”. Posiadam rodzaj treningu fizycznego, nie wiem jak wykonywać typowo męskie prace, takie jak naprawa drzwi, ale wiem dużo i z powodzeniem zarabiam na swojej wiedzy. Oprócz nauczania w szkole pracuję jako korepetytor. Jest wystarczająco dużo pieniędzy.

Moja teściowa wie o tym bardzo dobrze. Jest zadowolona z mojego zawodu i zarobków, ale nie jest zadowolona ze wszystkiego innego we mnie. Jak te drzwi do szafy. Teściowa była zaskoczona. Jej mąż wszystko dla niej naprawia. Dziwne jest dla niej, że nie mogę zrobić tego samego. Powiedziałem, że zadzwonię po fachowca. Na podwórku XXI wieku, nie musisz wiedzieć, jak zrobić wszystko, jeśli możesz przywołać fachowca do wszystkich napraw.

Zbliżały się urodziny teściowej. Poszliśmy z żoną na zakupy. Oczywiście brałem ciężkie paczki od żony, ale wcześniej kompetentnie rozprowadzałem ich zawartość. Okazało się, że w dwóch opakowaniach prawie równa waga. Teściowa zmarszczyła brwi. Zaleciła mi zapisanie się na siłownię. Wierzy, że prawdziwy mężczyzna może unieść każdy ciężar. Jestem nauczycielem biologii, a nie tragarzem. Nie mam dość sił, by długo nosić ciężkie paczki.

Na przyjęciu urodzinowym panowie rozmawiali o samochodach i ich naprawie. Nie mam samochodu. Nigdy nie chciałem prowadzić. Rozumiem, że własny transport ma wiele zalet, ale mnie to nie interesuje. A w naprawie auta w ogóle nic nie rozumiem.

Jeden z mężczyzn zapytał, jaki mam samochód. Powiedziałem, że nie mam. Potem zaczęli pytać, co bym chciał i kiedy planuję kupić. Nie chcę żadnego. Żona chce prowadzić. Ona wybierze. Pod koniec wieczoru rozmawiała ze mną tylko żona, a teściowa rzucała mi skrupulatne spojrzenia.

Moja żona rozpoczęła naprawę w salonie. Moja teściowa przyszła pomóc pozbyć się starej tapety. Dawałem wtedy korepetycje na drugim końcu miasta. Kiedy przyjechałem, czekała na mnie zła teściowa. Nie krzyczała własnym głosem. Okazuje się, że moja żona sama ciągnęła meble, chociaż poprosiłem ją, żeby tego nie robiła. Pracownicy mieli przyjść i wykonać całą ciężką pracę. Moja żona jest uparta. Postanowiła nie czekać na nikogo i radzić sobie samej. Teściowa uznała, że ​​jestem tak nieudolny, ​​że ​​sam nie mogę wykonać takiej pracy, więc zmusiłem żonę.

Po tym incydencie ciągle słucham, jaki jestem nieużyteczny. Według teściowej do niczego nie jestem zdolny. Prawdziwy mężczyzna musi automatycznie być w stanie wykonać ciężką pracę i wszystko naprawić. Z jakiegoś powodu uważa, że ​​jest to dziedziczne genetycznie. Niestety lub na szczęście tak nie jest.

Każdego dnia nie chcę już więcej widzieć tej kobiety. Rozumiem, że jest matką mojej żony, ale to nie daje jej prawa do ciągłego poniżania mnie. Rozmawiałem z żoną. Zrozumiała wszystko. Powiedziała, rób, co uważasz za stosowne. I zrobiłem. Zmieniłem zamki i zablokowałem tę kobietę w naszych telefonach. Moje warunki są proste - niech zostanie w domu i nie przychodzi do nas. Odmawiam też komunikacji z nią. Nie zabraniam mojej żonie odwiedzić swoich rodziców, ale mnie tam nie ma. Od teraz wszystkie rodzinne uroczystości będą odbywać się bez mojego udziału. Cierpiałem wystarczająco z powodu mojej teściowej.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor