Oficjalna żałoba rodziny królewskiej - pierwsza od prawie 20 lat - trwa do czwartku, dwóch tygodni od śmierci księcia. Oznacza to, że wszystkie oficjalne obowiązki rodziny, niezwiązane z pogrzebem księcia Filipa, zostały odwołane.

Co się stało po uroczystościach pogrzebowych

Cała komunikacja jest wysyłana na papierze z czarnymi krawędziami, a dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu wszystkie oficjalne konta królewskich mediów społecznościowych zmieniły swoje zdjęcia profilowe na czarny herb.

Dla rządu oznacza to również, że żadne nowe prawa nie mogą uzyskać zgody królewskiej. To, czy królowa powróci do swoich zwykłych, wesołych pastelowych garniturów, czy też utrzyma pogrzebową czerń w nadchodzących tygodniach, okaże się z czasem. Teraz jednak media mają znacznie ważniejszy wątek do poruszenia, mianowicie to, co wydarzyło się po pogrzebie księcia Filipa.

Niesamowicie sputny to musiał być widok, gdy królowa Elżbieta II zmuszona została przez konieczność utrzymania reżimu covidowego, do wyproszenia żałobników z pałacu... Była gwiazda rugby, żonaty z wnuczką królowej Zarą Phillips, również opowiedział o swoim złamanym sercu.

Jej Wysokość została zmuszona do samotnego radzenia sobie w dniu pogrzebu męża. Powiedział Good Morning Britain: „Po pogrzebie brzmiało to tak:„ wszyscy musicie wyjechać ”. Na poruszający widok siedzącej samotnie królowej, Mike Tindall powiedział: „To właśnie robi Królowa, daje przykład. Niesamowite, ale tak naprawdę nie chciałem tego widzieć."

O tym się mówi: Anioły pojawiły się na niebie. Niezwykłe zjawisko. Zdjęcie

Zerknij: Krzysztof Jackowski podzielił się najnowszą, mało optymistyczną wizją. Stanowczo odpowiedział internaucie na pytanie. O co chodzi

Nie przegap: Beata Kozidrak wyznała powód rozstania z mężem. Jej związek nie był usłany różami. Co się stało