Nie ulega wątpliwości, że uczestnictwo w konkursie Eurowizji jest ogromnym przeżyciem dla każdego artysty. Niestety wiele razy się zdarza tak, że wielu trolli podwija rękawy do szerzenia hejtu w kierunku danego reprezentanta.

Hejt i krytyka konstruktywna

Gdy Rafał Brzozowski został wybrany na naszego reprezentanta podczas tegorocznej Eurowizji 2021, okazało się, że jest to artysta pełen wrażliwości i pokory. Na swoim koncie na Instagramie, zorganizował serię spotkań na żywo z poprzednimi uczestnikami konkursu Eurowizji, #TheRideWith. Podczas rozmowy, nasz reprezentant pyta artystów o wrażenia z ich uczestnictwa, zadaje im pytania widzów, oraz prosi ich o radę na występ dla siebie.

Rady, jakie miały panie z zespołu Tulia, z pewnością przydadzą się artyście, gdyż od ich występu nie minęło tak dużo czasu.

Rafał Brzozowski odbył także fascynującą rozmowę z Edytą Górniak, która brała udział w konkursie Eurowizji, gdy Rafał Brzozowski miał około trzynastu lat.

Jej opowieść o tamtych wydarzeniach i bardzo dobre rady na wyciszenie się przed występem, pomogą piosenkarzowi poradzić sobie ze wszystkimi aspektami i konsekwencjami uczestnictwa w Eurowizji. Ponad to, Edyta Górniak zaproponowała Rafałowi pomoc w przygotowaniach, zapraszając go na spotkanie u siebie w górach, na co artysta z chęcią przystał.

Michał Wiśniewski zapytany o to, co myśli o piosence "The Ride" stworzoną dla Rafała na konkurs, stwierdził stanowczo, że z tą piosenką nie ma szans na wygraną. Rafał postanowił się odnieść do tej wypowiedzi.

On ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Co do producentów: to nie jest dobry argument, bo hasło tegorocznego konkursu to: "Open up". Trzeba się otworzyć. Współpraca międzynarodowa pokazuje, że robimy coś na światowym poziomie. Szwedzi wiedzą, jak robi się popową muzykę. Nie zgodzę się tu z Michałem.

Chcę dać z siebie sto procent tam na scenie i być bardzo przygotowanym. Pracuję nad tym mocno z całym moim sztabem. Każdy jedzie z nadzieją, że gdzieś tam jest szansa na udział w rundzie finałowej. Im jestem bliżej tego konkursu, to bardziej chcę powalczyć o dobry wynik.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski podzielił się najnowszą, mało optymistyczną wizją. Stanowczo odpowiedział internaucie na pytanie. O co chodzi

Zerknij: Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła wielką przemianę. Jak teraz wygląda