"Super Express" pochylił się nad tematem, który wielu może mocno zainteresować. Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością zechcą zerknąć na to, co słychać u pięknej Izabeli Juszczak z piątej edycji tego reality-show.

Co zmieniła, by poczuć się lepiej

Wiele kobiet decyduje się na metamorfozę w wielu indywidualnych powodów. Często wynika to z wymogów, jakie narzuca miejsce pracy i jej charakter, czasem spore zmiany w życiu powodują, że chce się zamanifestować też zmianę wewnętrzną, albo zwyczajnie w świecie ma się ochotę na zmianę wizerunku, by sprawić sobie przyjemność...

Jedne panie zmieniają radykalnie kolor włosów, skracają je nadając swojemu wizerunkowi przysłowiowego pazura, a co zrobiła Izabela Juszczak? Ta piękna bizneswoman, która jako fryzjerka prowadzi własną działalność, postanowiła zaszaleć tym razem na własnej głowie.

Przedłużone włosy, zgrabniejsza sylwetka i pełna akceptacja siebie, to dobry sposób Izabeli Juszczak na własne poczucie piękna. Choć wielu internautów od początku zachwyca się jej urodą, znaleźli się też hejterzy, którzy zarzucaki jej, że ma zbyt wiele "tu i tam". Czy się tym przejmowała? To wie już sama Izabela, jednak teraz, gdy schudła i czuje się jeszcze pewniej, hejterzy będą musieli znaleźć sobie inną ofiarę lub poszukać czegoś nowego u Izabeli, by znowu móc ją hejtować. Życzymy powodzenia.

Co o tym sądzisz? Co Twoim zdaniem może być powodem kobiecych metamorfoz, poza tymi, które wymieniliśmy?

O tym się mówi: Gdybym tylko wiedziała, że teściowa chce mieszkać z nami, szybciej bym zareagowała

Zerknij: Gdy 74-latka trafiła do szpitala, wyglądała jak ciężarna kobieta. Lekarze byli zdziwieni rozmiarami jej brzucha