"Super Express" donosi, że Kamil Stoch na swoim koncie na Instagramie podzielił się nową pasją swojej żony Ewy Bilan-Stoch. Czy panująca obecnie aura pogodowa przyja nowym pasjom państwa Stoch?

Żona "zachorowała" na monstery

Polski reprezentant w skokach narciarskich Kamil Stoch, regularnie dzieli się z internautami swoimi osiągnięciami i przemyśleniami. Na swoim koncie na Instagramie, umieszcza fotorelacje wraz z opisami.

Jego najnowszy wpis na Instagramie mocno zainteresował internautów, gdyż Kamil zadał im pytanie, a raczej poprosił o ogrodniczą poradę.

Co za pogoda🤷🏻‍♂️ Niby słońce, ale tylko kilka stopni na plusie🥶 Krzak bzu doskonale wie, że jeszcze czeka go spotkanie ze śniegiem 🥶 #takimamyklimat W tym roku chyba trzeba postawić na rośliny domowe. Co polecacie?

Wiele porad i propozycji padło w komentarzach internautów, którzy ochoczo prześcigali się w podawaniu nazw polecanych przez siebie roślinek doniczkowych.

Uwagę jednak zwrócił też pewien szczegół, mianowicie ostatnie zdanie, które świadczy o tym, że jego małżonka Ewa, zapragnęła mieć pewne, konkretne kwiaty.

Monstera deliciosa, Hurricane to nazwy staromodnej, ale ulubionej rośliny doniczkowej dla wielu. Przyjrzyj się bliżej łacińskiej nazwie ( Monstera deliciosa ) i pobaw się nią trochę, a otrzymasz „ Delicious Monster ”. Chociaż wcale nie jest pyszny, ponieważ jego liście są trujące, to naprawdę jest potwornych rozmiarów.

źródło: Garden Helper

Nie da się obejść tego faktu, chociaż jest piękna i niesamowicie łatwa w pielęgnacji, potrzebuje miejsca i będzie "płakał", jeśli nie dasz go wystarczająco dużo. Ta roślina doniczkowa nie jest przeznaczona do parapetu lub małego mieszkania.

Co sądzicie o tej roślinie?

O tym się mówi: Jeśli posiadasz stary dowód osobisty, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj. Może uratować Twoje finanse

Zerknij: Meghan Markle poważnie naraziła się wnuczce królowej Elżbiety. Kobieta nie kryje już niechęci wobec żony księcia Harry'ego. O co chodzi