Media obiegł pewien post, który pojawił się na Facebooku i zrobił furorę w Internecie. Nie jest nowością, że pod zdjęciem zrobionym kartce, którą mieszkanka warszawskiego Wilanowa otrzymała od sąsiadki, natychmiast pojawiły się komentarze.

Jakie pranie można powiesić na balkonie?

Suszenie ubrań na wieszaku lub sznurku do prania jest bardziej zrównoważoną opcją w stosunku do suszarki elektrycznej, ale w przypadku wielu mieszkańców istnieją objekcje dotyczące miejsca i sposobu wieszania prania na balkonach. Niektórzy uważają, że brzydko jest widzieć, jak czyjaś bielizna wysycha na wietrze w miejscu widocznym dla wszystkich...

Tak rzucający się w oczy obraz jak ubrania, które właśnie powiesiłaś na balkonie, jest to jeden z oczywistych powodów niezgody między sąsiadami. Bez względu na to, jak drogie i stylowe są Twoje ubrania, będą bolesne dla publiczności, a przynajmniej dla sąsiadów i administratora budynku.

Jedna z mieszkanek warszawskiego Wilanowa, otrzymała od sąsiadki upomnienie w postaci ręcznie napisanego listu.

Halo sąsiadko, czy mogłabyś w przyszłości nie wieszać swojej bielizny na balkonie?! To jest chrześcijański blok, a nasz syn powinien dorastać bez takich pokus!

Szydzące z oburzonej cudzą bielizną sąsiadki komentarze, wyrosły pod postem jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Niestety wielu z nich lepiej nie cytować ze względu na ich niski poziom i wulgaryzmy.

Co sądzicie o wieszaniu bielizny w widocznym dla innych miejscu? Czy jest to narzucanie komuś własnej intymności, czy w dzisiejszych czasach nie ma to już znaczenia?

O tym sie mówi: Ksiądz w czasie mszy pierwszokomunijnej zadał chłopcu pytanie. Duchowny nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Trudno było powstrzymać śmiech

Zerknij tutaj: Kobieta poszła na pierwsze badanie USG swojego dziecka. Obraz, jaki zobaczyła mocno ją zaskoczył. O co chodzi