"Goniec" donosi, że Kinga Duda przyłapana została podczas użytkowania e-papierosa i to w obecności funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa. Puściła kilka "dymków" pod gmachem budynku sądu, w którym miała spędzić ponad godzinę. Czy fotoreporterom faktycznie chciało się czekać tyle czasu na to, aż prezydencka córka wyjdzie z sądu?

Tato nie popiera, że córka używa e-papierosa

Jak sam przyznał w odpowiedzi na pytanie internauty, nie palił papierosów już od bardzo dawna. Nie popiera nałogu córki, gdyż sam dobrze wie z doświadczenia, jak trudno jest przezwyciężyć nałóg i całkowicie wykreślić papierosy ze swojego życia.

Od 12 stycznia 2017 roku nie wziąłem papierosa do ust, nie paliłem papierosa ani żadnego innego tytoniu. Mogę powiedzieć, że jest to mój osobisty sukces. Polecam

Elektroniczny papieros to urządzenie na baterie, które emituje odparowany roztwór do wdychania. Zwykle roztwór zawiera nikotynę. Celem jest zapewnienie wrażenia wdychania dymu tytoniowego bez dymu. Urządzenia te mają różne nazwy, w tym e-papierosy , e-fajki wodne, papierosy z parownikami, vape i pióra vape. Występują w różnych kształtach. Niektóre wyglądają jak dyski USB, a inne na przykład wyglądają jak długopisy. Producenci wprowadzają na rynek e-papierosy jako narzędzia do rzucania lub ograniczania palenia, ale Food and Drug Administration (FDA) klasyfikuje je jako wyroby tytoniowe.

Czy zatem Konga Duda stara się ograniczyć i z czasem porzucić palenie papierosów za pomocą elektronicznego urządzenia? O tym z pewnością dowiemy się od wytrwałych fotoreporterów.

O tym się mówi: Rząd ogłosił luzowanie obostrzeń. Jakie zmiany czekają nas w najbliższych dniach? Kiedy zdejmiemy maseczki

Zerknij: Niecodzienna notka, jaką otrzymała ta kobieta od sąsiadki, podbija media społecznościowe. O co chodzi